Wpis z mikrobloga

Naprawdę Korwin uważa, tak całkowicie na serio że edukacja seksualna to nauka SEKSU? Jak można go popierać i się nie wstydzić?


@Upssy: były kiedyś jakieś badania, oczywiście że linka nie podam, z których wyszło, że im szersza edukacja seksualna, tym więcej nastoletnich ciąż. Może to bzdura, coś takiego kiedyś czytałem.

Może teraz jest inaczej, to jakieś stare badania były. Bo ja jestem stary i pamiętam, że czytałem wnioski.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Upssy: edukacja seksualna w kontekście takich rzeczy jak budowa człowieka czy metody antykoncepcji funkcjonuje już od dawna na lekcjach wdż, więc co nowego miałoby zostać wprowadzone?

@Shatter: chyba nie byłeś nigdy na wdż, bo te zajęcia nie mają praktycznie nic wspólnego z edukacją seksualną. My oglądaliśmy filmy o rodzinie, zaufaniu i jak zaplanować budżet domowy xD nawet nie padło słowo antykoncepcja
My oglądaliśmy filmy o rodzinie, zaufaniu i jak zaplanować budżet domowy xD nawet nie padło słowo antykoncepcja


@Upssy: wypisz wymaluj jak u mnie. U nas jeszcze było w #!$%@? o przyjaźni xDD
Edit: A no i jeszcze straszeniem seksem przed osiągnięciem dorosłości. Oczywiście argument to że zajdziecie i sobie zrujnujecie życie xD
Naprawdę Korwin uważa, tak całkowicie na serio że edukacja seksualna to nauka SEKSU? Jak można go popierać i się nie wstydzić?

#kanalsportowy
Wydaje mi się, czy wyciągnąłeś to z kontekstu całej wypowiedzi?
@Upssy: dobra poszukałem i już pamiętam w którym kościele dzwonili. Istotna korelacja wyszła tylko przy edukacji seksualnej promującej wstrzemięźliwość tutaj. Te badania są dość świeże jak na ocenę programów społecznych, należałoby poprawić program edukacji i dokładnie przebadać jeszcze raz.

Może znajdziesz coś fajniejszego, chętnie przejrzę.
byłem na wdż, pewnie jestem starszy od ciebie, Ado tego chodziłem do wiejskiej szkoły


@Shatter: ja na pewno jestem starsza od Ciebie, a moje lekcje wyglądały podobnie do lekcji OPki. Nie ma tak naprawdę regulacji, co ma jak wyglądać, nikt tego nie kontroluje i w bardzo wielu szkołach wychodzą potem takie kwiatki.
Moja nauczycielka twierdziła na przykład, że po wpadce należy wziąć ślub, bo dziecko musi się wychowywać za wszelką cenę