Wpis z mikrobloga

Nie no Stanowski dzban, ale za dawanie możliwości skompromitowania się szurom z konfederacji ma u mnie props.
Przecież po tych głupotach co Korwin wygaduje znowu im spadnie poparcie.

Może ktoś z #konfederacja mi wytłumaczy, po co wasi członkowie chodzą do takich programów? Przecież to wystarczy im dać mówić i się sami kompromitujecie.

#bekazprawakow #kanalsportowy #neuropa #4konserwy
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pafeo: tagi? użyłeś tagu neuropa, więc uznałem że skoro swoje wypociny prezentujesz na takim tagu, to oznacza że łączy się z tym tagiem również zażyłość polityczna. Ja nie popieram konfederacji, po prostu dla mnie zdegenerowana lewica jest gorsza niż przestarzałe poglądy Korwina ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale one również są szkodliwe.
  • Odpowiedz
@pafeo: a to wybacz, w takim razie mój post był skierowany do autora. A Tobie odpowiadam tak samo, z tym że to nie Ty użyłeś tag neuropa, tylko op. Co to zmienia? xD
  • Odpowiedz
tagi? użyłeś tagu neuropa, więc uznałem że skoro swoje wypociny prezentujesz na takim tagu, to oznacza że łączy się z tym tagiem również zażyłość polityczna. Ja nie popieram konfederacji, po prostu dla mnie zdegenerowana lewica jest gorsza niż przestarzałe poglądy Korwina ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale one również są szkodliwe.


@GonzoMMz: pisząc na tematy polityczne używam tagów #neuropa i #4konserwy , obojętnie
  • Odpowiedz
Może mi ktoś z #lewica wytłumaczyć, dlaczego kłamiecie sugerując że ktoś z Konfederacji się skompromitował?


@HoganPaul: to nie do mnie pytanie bo nie jestem z lewicy, ale odpowiem. Tak, Mentzen skompromitował się i konfederacje u Stanowskiego, a Korwin to x razy taki cyrk odstawia.
  • Odpowiedz
boli dupka, ze lewackiego p---------a nikt nigdzie nie chce zapraszac i sluchac? :D


@MehowM: ale dlaczego masz do mnie jakiś problem, że Stanowski zaprasza kogoś z konfederacji, a nie z jakiejś Lewicy? To ja ich zapraszam?
  • Odpowiedz