Wpis z mikrobloga

Przecież Korwin gada to, co większość z nas myśli, ale nie wypada powiedzieć. Oczywiście poza wątkami o przekładaniu przez kolano czy czymś pomiędzy mężczyzną a dzieckiem.

Taka jest prawda, że kobieta zawsze przesiąka poglądami męzczyzny i staje mu się podległa, kiedy widzi w nim autorytet. Po prostu Korwin jest za stary i ma swoje jazdy, żeby mu ktoś wytłumaczył, że nie wolno mówić co ślina na język przyniesie.

#kanalsportowy
  • 55
Przecież Korwin gada to, co większość z nas myśli, ale nie wypada powiedzieć. Oczywiście poza wątkami o przekładaniu przez kolano czy czymś pomiędzy mężczyzną a dzieckiem.


@Sok_Mandarynkowy: Poza Putinem i Rosją. Poza lekką pedofilią. Poza klimatem. Poza wychowaniem dzieci. Poza pandemią. Poza ekonomią i poza predykcjami dot. przyszłości np. UE.

W sumie jakby się tak zastanowić, to Korwin #!$%@? w każdym temacie na chłopski rozum i większość jego bzdur można obalić
@Sok_Mandarynkowy: co XD

Oczywiście poza wątkami o przekładaniu przez kolano czy czymś pomiędzy mężczyzną a dzieckiem.


...no i poza dosłownie 99% wątków, których się tyka, tak jak wyżej @venividi powiedział.
Gość jest mistrzem chłopskorozumizmu, a ludzie dalej mu przyklaskują. I co najciekawsze, są to dorośli ludzie, po trzydziestce. Fascynujące.
źródło: comment_1645137903tZndfgTMi4yhXJLDCZ6cY8.jpg
oW przeciwieństwie do ciebie nie sugeruję, że jest debilna, choć oboje nie znamy się na brydżu.


@Sok_Mandarynkowy: nigdzie nie napisałem że jest debilna - napisałem że skoro Korwin myli się w tak wielu rzeczach to prawdopodobienstwo że myli się w o jednej więcej jest dość wysokie. Nigdzie nie napisałem że się myli ani że się nie myli. Napisałem że jest duża szansa że się myli. Zwyczajnie statystycznie.

To zacząłeś mnie atakować
@theicecold: @Sok_Mandarynkowy: wiesz, ze chlopski rozum to myslenie praktyczne, logiczne. Tylko teraz czesc debili tlumaczy sobie to okreslenie doslownie i mysli, ze chodzi o rozum chlopa z pola, a tu chodzi o chlopa - mezczyzne, nie babe, ktora jest emocjonalna i nielogiczna :D To jak uzywac bynajmniej zamiennie z przynajmniej, lub rowniez blednie uzywane czesto "wyjatek potwierdza regule".
@redo123: To jest prawda. Zobacz sobie streama GypsyCrusadera albo CatBoyKami'ego i jak swoim wyglądem potrafili zrobić z kobiety antyrasistke w rasistke.

Zgaduję, że zmieniały swoje poglądy szybko bo się im podobali i dlatego, żeby się im przypodobać
@Sok_Mandarynkowy: Większość polaków to prości ludzie, Korwin mówi to co prości ludzie też myślą i oczekują od polityka i potrafi to powiedzieć chłopskim językiem, żeby każdy niezależnie od poziomu inteligencji zrozumiał to co Korwin gada, dlatego Korwin jest taki popularny.

A no i potrafi rozmawiać z młodzieżą i jest into internety
@vrim: wielki kapitalista czyli człowiek kierujący się zyskami rezygnuje z dobrze płatnych wygranych na rzecz 30 lat #!$%@? i nie zarabiania na polityce niczego. Na pewno to zrobił z pasji a nie dlatego że był #!$%@? brydżystą xD
@TurboDynamo: Prawdopodobnie więcej zarobił na publicystyce i felietonistyce niż polityce przez parędziesiąt lat działalności politycznej. Wybitnym brydżystą może nie był, ale słabym również nie.