Wpis z mikrobloga

@damian336: ja czasem wdawałem się w dyskusję na wykopalisku i śledziłem tą nitkę. Teraz jak mi ktoś odpisze, to stwierdzam: a kij, nie chce mi się tego szukać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
napisałam komentarz składający się z kilku zdań i mi go nie dodało więc w skrócie napiszę - #!$%@?ć taki wykop który zawsze tworzyli użytkownicy, a administracja nigdy ich nie słuchała. 90% więcej czasu i etap przesiadywania na tym portalu od kilkunastu lat uważam za zakończony, czasem wpadnę poczytać nagłówki i jak coś ciekawego będzie to poczyta się dyskusje z których nadal wiele można się dowiedzieć.
@damian336: też kiedyś bywałem kilka razy dziennie. Nagle odkryłem, że dzięki nowemu, wygodnemu wykopowi, już nie tracę tyle czasu (bo mnie odrzuca i nie wchodzę). Brakuje mi tego, że obserwowałem kilka tagów i pojawiały mi się w nieoficjalnej apce same skróty. Teraz to droga przez mękę, już wolałbym korzystać z facebookowych grup...
@damian336 Ja też tu po aktualizacji zaglądam tak "od święta" a wcześniej każda wolna chwila, czy na kibelku to na mirko poczytać wpisy i komentarze a teraz to ledwo gorące przeglądnę i już się odechciewa. Z 5-6 godzin tygodniowo przeglądania wykopu na telefonie zeszlem do max 1,5 godziny.
Mihau to jednak dba o nas żebyśmy nie tracili tu czasu ¯_(ツ)_/¯
ej, na mirko ledwo tylko gorące i to bardzo pobieżnie bo nic nie jest czytelne. Ogólnie to myślałem, że wykop jest mi niezbędny do ży


@damian336: Ej bez kitu, mam to samo, a jeszcze jak spojrzę na głównej i znaleziska po 100 wykopów to kierując się dawnymi standardami nawet w nie nie wchodzę bo to dla mnie mało. Ale tak przewijam i przewijam i nie ma bardzo większych xD. A #!$%@?