Wpis z mikrobloga

Przecież Korwin gada to, co większość z nas myśli, ale nie wypada powiedzieć. Oczywiście poza wątkami o przekładaniu przez kolano czy czymś pomiędzy mężczyzną a dzieckiem.

Taka jest prawda, że kobieta zawsze przesiąka poglądami męzczyzny i staje mu się podległa, kiedy widzi w nim autorytet. Po prostu Korwin jest za stary i ma swoje jazdy, żeby mu ktoś wytłumaczył, że nie wolno mówić co ślina na język przyniesie.

#kanalsportowy
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spoko, porównujesz coś co dotyczy konkretnych zasad do jakichś coachingowych bzdur, których nie da sie udowodnić.


@Sok_Mandarynkowy: nie czytałeś książki ale wiesz że była merytoryczna bo się sprzedawała xDDDD pozostaje mi tylko zacytować samego ciebie:

Jesteś po prostu turbo głupi.
  • Odpowiedz
oW przeciwieństwie do ciebie nie sugeruję, że jest debilna, choć oboje nie znamy się na brydżu.


@Sok_Mandarynkowy: nigdzie nie napisałem że jest debilna - napisałem że skoro Korwin myli się w tak wielu rzeczach to prawdopodobienstwo że myli się w o jednej więcej jest dość wysokie. Nigdzie nie napisałem że się myli ani że się nie myli. Napisałem że jest duża szansa że się myli. Zwyczajnie statystycznie.

To zacząłeś mnie atakować ZE NA PEWNO SIĘ NIE MYLI BO SPRZEDAL DUZO KSIAZEK xD ja żadnych definitywnych ocwnnw przeciwieństwie do ciebie nie napisałem. Ale rozumiem, ktoś obraził twojego Boga więc nawet za cenę zrobienia z siebie debila będziesz go bronił
  • Odpowiedz
@theicecold: @Sok_Mandarynkowy: wiesz, ze chlopski rozum to myslenie praktyczne, logiczne. Tylko teraz czesc debili tlumaczy sobie to okreslenie doslownie i mysli, ze chodzi o rozum chlopa z pola, a tu chodzi o chlopa - mezczyzne, nie babe, ktora jest emocjonalna i nielogiczna :D To jak uzywac bynajmniej zamiennie z przynajmniej, lub rowniez blednie uzywane czesto "wyjatek potwierdza regule".
  • Odpowiedz
@redo123: To jest prawda. Zobacz sobie streama GypsyCrusadera albo CatBoyKami'ego i jak swoim wyglądem potrafili zrobić z kobiety antyrasistke w rasistke.

Zgaduję, że zmieniały swoje poglądy szybko bo się im podobali i dlatego, żeby się im przypodobać
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: Większość polaków to prości ludzie, Korwin mówi to co prości ludzie też myślą i oczekują od polityka i potrafi to powiedzieć chłopskim językiem, żeby każdy niezależnie od poziomu inteligencji zrozumiał to co Korwin gada, dlatego Korwin jest taki popularny.

A no i potrafi rozmawiać z młodzieżą i jest into internety
  • Odpowiedz