Wpis z mikrobloga

Neuropa kolejny raz rozpowszechnia zmanipulowane materiały z twittera Gromoty? Stare, znałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Znalezisko "Analna manipulacja neuropy z płomieniem wykopana przez prawie 1900 pelikanów"

https://www.wykop.pl/link/6506521/analna-manipulacja-neuropy-z-plomieniem-wykopana-przez-prawie-1900-pelikanow/

Neuropa kolejny raz za pomocą list rozpowszechniła manipulację od wielokrotnie banowanego użytkownika @Gromota jakoby "Młodzież Wszechpolska chwaliła się wsadzaniem korków do tyłka". W komentarzach zlinczowano chłopaka, okazało się że został poproszony przez reporterkę o przetłumaczenie ulotki.

Pobierz
źródło: comment_1645012713EPzmpApKvkuaU3A2wRqqN6.jpg
  • 34
@DurzyPszypau:
prawaki: #!$%@?ą swoje kocopoły
ludzie: cisną bekę z prawaków
prawaki chwilę póżniej: manipulacja! mówił coś innego, to nie tak że powiedział co powiedział bo nie o to mu chodziło XD #niemialtegonamysli

krótka historia ruchów antyszczepionkowych to fejk? ( ͡° ͜ʖ ͡°) i co jeszcze panie czarmanderopodobny?
czy wypominanie hipokryzji bandzie prawaków nt. rozprzestrzeniania hiv wymagający czytania tekstu dłuższego niż 160 znaków to też fejk? ojoj, zapiekło?
@DurzyPszypau: wy w tej @moderacji @a__a to macie jakies standardy? Cos sobą reprezentujecie? Nic. Dostalem bana na 3 miesiace za slowo "fxxx you" tylko za to, a tutaj ktos JAWNIE manipuluje i nawet ostrzeżenia nie ma? No miejcie jakas godnosc... juz pomijam fakt ze chcialem wyjasnic sytuacje mailowo to przy 5 nie odpisaniu na moja wiadomosc machnalem reka... szczerze to akcja z papierzem i donosami to bedzie cos pieknego. Mi wisi
fakty srają na twoje uczucia płatku śniegu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Hylfnur: Fakty są takie, że wyszedłeś na szura. Bo uwierzyłeś w to, że ktoś chodzi z korkiem analnym by chronić się przed gejami. Wykopałeś również manipulację, gdzie 2% społeczeństwa odpowiada za prawie 50% przypadków HIV, zapominając o proporcjach Ktoś tutaj ma problemy z matematyką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Now, 49% of new diagnoses in England are among straight people (with an almost even split between men and women), compared with 45% for gay and bisexual men.


@Hylfnur: Oczywiście, ale to nie miejsce na takie dyskusje bo mój wpis dotyczy czegoś innego. A znalezisko to zwykła manipulacja.
@DurzyPszypau: I powiedz mi czego nie rozumiesz, wśród pacjentów straight (kobiet i facetów) odsetek diagnoz hiv wynosi 49% a dla porównania wśród gay and bisexual men odsetek takich diagnoz jest 45% co przeczy prawackiej narracji że to niby geje rozsiewają hiv jak #!$%@?.
HIV now infects more heterosexual people than gay or bisexual men – we need a new strategy


@Hylfnur: Nagłówek i opis

To właśnie oni rozprzestrzeniają HIV!

Czy dla zdrowia publicznego należy ograniczyć ich prawa?


A teraz pomyśl co sugerował twój kolega Majk.