Wpis z mikrobloga

Mam pytanie, na początku października 2021 zamówiłem nowego Seata Leona z autoryzowanego salonu seat. W podpisanej umowie data odbioru to maksymalnie 1 czerwca 2022. I Teraz najlepsza część. Wczoraj dostałem wiadomość z salonu że niestety w tym roku producent wstrzymał produkcje tego modelu i wznowi ją dopiero w 2023 xd. Dodatkowo jeśli zdecyduje się czekać do 2023 to nie mam gwarancji ceny którą miałem dokonując zamówienia w październiku. Prawie pół roku czekania na darmo. Czy ktoś z was miał podobną sytuacje?

#leasing #seat
  • 20
@pokey jeśli chodzi o nówki to brałem pod uwagę jeszcze skodę octavia i kia ceed bo to mniej więcej podobna półka cenowa. Jeśli zdecyduję się na jakieś kilkuletnie używane to rozważam Mazde 6 III genereacja po pierwszym lifcie. Zakup na firmę/leasing.
@winner123: Rozgądałem się za podobną półką i jestem na grupach Kia i Toyota. Z tego co widzę, to te auta cały czas trafiają do nowych nabywców i czas oczekiwania nie jest aż tak kuriozalny.
@pokey: zależy jakie konkretnie modele w jakich konfiguracjach. Bieda wersje z manualem jeśli chodzi o Kie to nawet jest szansa wzięcia z placu, ale wyższa wersja plus DSG to już minimum pół roku czekania