Wpis z mikrobloga

Mireczki pomagałem kumplowi w aukcji publicznej na ruderę do całkowitego remontu ale w miejscu gdzie można prowadzić handel w niedziele, i pełny obraz polskiego rynku nieruchomościami vs #inflacja..

Kilkunastu chętnych, może kilka naprawdę, oczywiście podbijanko, ale nikt nie kumał ani przeznaczenia domku, planu i planu miejscowego to już w ogóle.. :-) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

oczywiście cena poszła z grubej rury w takich waurnkach z 4 razy.. jeden gość całkowicie sie pogubił w opłatach i opodatkowaniu tego wszystkiego jeszcze podatkami od towarow i usług, taksami..

wyglądało jakby przeszarżował całkowicie jak jakiś spłoszony koń w rowie co idzie innemu na "pomoc"
koszmar

coś jak Putin na granicy Ukraina.. kompletny brak rozumu, ekonomii i nawet jakiejkolwiek logiki..

Jedna z chałup obok własnie potem tak sprzedana komorniczo za 1/10 ceny też kupił znowu gość z 70 tysiaków chyba coś koło 230 tys i chce opchnąć na olx za 320 tysiaków.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

czy to nowy wymiar Januszerki?

wydawalic w błoto 150 tysiaków aby zarobić z 50-80 realnie po 10 latach?

#kredythipoteczny #mieszkanie #ekonomia
#nieruchomosci
nutka-instrumentalnews - Mireczki pomagałem kumplowi w aukcji publicznej na ruderę do...

źródło: comment_16449435121ByL5z7srYuuo9DrQdZShb.jpg

Pobierz
  • 8
coś jak Putin na granicy Ukraina.. kompletny brak rozumu, ekonomii i nawet jakiejkolwiek logiki..


@nutka-instrumentalnews: tu się akurat nie zgodzę. Putin to wytrawny gracz, po prostu większość z nas nie ogarnia jego gry a to co nam podają media to za pewne zasłona dymna.
tu się akurat nie zgodzę. Putin to wytrawny gracz, po prostu większość z nas nie ogarnia jego gry a to co nam podają media to za pewne zasłona dymna.


@europa: Putin to #!$%@? a nie wytrawny gracz, jest nic nieznaczącym pionkiem
@szczupak_krol_wody: @John_archer: to proste..gość przystępując do licytacji wiedział na 100 procent że dostanie przebitkę jak powie 100 tysięcy zaraz dostanie 105 tysięcy itd..

zamiast sobie skalkulować ile wynoszą wszelkie podstaki masz co najmniej vat teraz skł. zdrowotną 9 procent, czyli ponad 30 procent trza dodać, to bezmyślnie poleciał jak koń w galopie żeby tylko wygrać, kilka razy przebijając wartość początkową?

po co? nie ma gorszej strategii, zamiast np. wystatrtować na
@nie_wyszlo_mi_w_zyciu: kto mówi że komornicza, skarbu państwa przez Starostwo.. do dzisiaj nie mogę zapomniec o tej zabawie.. gość gorzej nie mógł tego rozegrać .. ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie dość że powiedział że idzie na firmę nabycie, zapłacił z prywatnego konta wadium :-) zatem będzie jak nic bulił składkę zdrowotna bo takie pokazał pełnomocnitwo.. aż komisja była w szoku

do tego sposób licytacji, nawet nie przeliczył tego