Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@daeun: ja tam jestem bardzo zadowolony, że tyle osób ze wschodu przyjeżdża, wreszcie można kosić duży hajs na nieruchomościach w moim mieście z wynajmu. Pewnie robisz w jakimś januszexie z Ukraińcami i się, zalisz, że cię nie lubią xd
@Kotouak wszedzie widzicie ruskie onuce, wiem że jesteście dziećmi globalnej wioski, ale jeśli zapytasz swoją mame czy tatę, a na pewno już babcie czy dziadka to powiedzą i napiszą ci to samo co ja :)


@daeun pewnie przyznają ci rację, ale stwierdzą, że Ukraina to aktualnie bufor przed ruskimi, bo pamiętają jak niewiele się różnili ruskie podczas II wojny światowej. Ukraina nie powtórzy mordów na Polakach bo mają za słabe wojska, czego
@bacaa90 nie możesz mnie skrzywdzić, jestem zaimplementowaną sztuczną inteligencja zaprojektowana przez znanego rosyjskiego naukowca Michaiła Białkova w celu pisania zarzutek na wykop. Kiedy biore do ręki telefon i wchodzę na wykop zawsze wcielam się w inna rolę. Ty uważasz że jestem głupi, ja myślę że rozgrywam was jak dzieci i góruje nad wami inteligencja, w przewienstwie do was odłączam emocje i nie zapalam się jak pochodnia. Jesteś w stanie uwierzyć że właśnie
@daeun: jesteś zarzutkowiczem, zarzutki to twoja cala dzialalnosc na wykopie. Idziesz i robisz je tam, gdzie akurat jest ruch na wykopie.

Nie masz dosc kreatywnosci, aby robic ja na takach o patogalach? Na prawde od tych tagow sie odpuerdol, bo tylko ostatnia gnida bedzie robic zarzutki tu, jak nad czyimis glowami wisi wojna i lada chwila moga zaczac spadac bomby.
@natuuris: ukraińcy to w twoim ograniczonym łbie jakiś superorganizm, który myśli stadnie niczym mrówki? xD
To popatrza sobie na Polaków, gdzie jestem taki ja i taki ty i mamy diametralnie inne spojrzenie na świat.