Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@daeun: #!$%@? mnie myślenie nacjozwierząt - wy nienawidzicie innych tylko ze względu na pochodzenie i myśli ile, ze wszyscy tak mają xD usun konto
A ja bym chciał, żeby ludzie się ogarnęli i nie było już wojen. Brzmi infantylnie, ale ludzie są po prostu debilami. Wojny do niczego ludzkości nie są potrzebne.


@rzeznia22: wojny to koło zamachowe ludzkości.
Oczywiście są "złe", pełne cierpienia, bólu i ofiar, ale gdyby nie one, to siedziałbyś dalej na drzewie.
Serio cię to dziwi czy to tylko taka głupia figura retoryczna?

Pomiędzy ukrainofilami, a ukrainofobami jest przestrzeń, w której znajduje się większość ludzi, która okazuje w relacjach z nimi zwykłą naturalną życzliwość.


@Rapidos: ta przestrzen znajdowala sie miedzy Zbruczem i Sanem
ortalionowy - > Serio cię to dziwi czy to tylko taka głupia figura retoryczna?
Pomięd...
@daeun: nikt kto ma dwie zdrowe komórki w głowie nie daje #!$%@? o to co się działo kilkadziesiąt lat temu. Nikt kto obecnie żyje i mieszka w Polsce nawet wtedy nie żył ale w imię ruskiej logiki potomkowie odpowiadają za grzechy przodków.

W takim razie kiedy ruskie przeproszą za Katyń?
@daeun czasu nie cofniemy, fatalnie się stało, że Ci wszyscy ludzie zginęli, ale porównaj sobie ilość ofiar w Katyniu bo przecież na tym polega wybór- Ukraincy lub Rosjanie na wschodniej granicy.

Jak nie będzie nam szkoda Ukrainców to ten naród magicznie wyparuje i w jego miejsce nie pojawi się ktoś gorszy? W ich miejsce nie przyjdą Rosjanie i Białorusini?

No Ukraincy nie są naszymi przyjaciółmi, ale Rosjanie przy tak ogromnej granicy plus
nie przeproszą, są na to zbyt dumni


@gzymspiwniczny: i jak ruskie nie przepraszają za wymordowanie dziesiątek tysięcy polaków to jest git ale jak Ukraińcy nie kajają się za podobne przewinienia to już źle? xD bo gadam z ruskim trollem
@daeun W sumie miałem do czynienia z białorusinami i ukrolami. Białorusini to polacy mówiący po rosyjsku. Fajnjmi ludzie zawsze dało sie pogadać. Ukraińczy już srednio. Nie pamietam zeby którykolwiek z nich się odzywał do polaków. Nawet nie próbowali pogadać ani nic. Juz pomijam jaki to był ogólny brak kultury, dzicz a do tego pozostawiali po sobie syf i dewastację.