Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, jestem 20 letni prawik i mam swoją 17 letnią różową, dziewica, jeszcze nie ruszył jej nikt, przynajmniej tak mówiła. Problem w tym, że przy każdym zbliżeniu zawsze kończymy na lodzik/mientka bo panicznie boje się że zrobię dziecko... Chciałbym rozprawiczyć siebie i rozdziewiczyć ją ale nawet przez gumę boje się że coś może wyjść nie tak i będzie dziecko. Dodatkowo jeszcze mam z tyłu głowy że jakby guma pękła to ona z racji iż nie jest pełnoletnia, nie dostanie recepty na tabletkę po ... I co wtedy robić? Najlepiej to żeby ona wzięła tabletkę po i dopiero ją puknąć żeby mieć pewność że nie będzie dziecka...( ͡° ͜ʖ ͡°) Dajcie jakieś rady jak wreszcie wyjść z przegrywu i stracić prawictwo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #620af37061c69abf31aae1c6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 73
CzterokopytnyMagik: Kupcie testy owulacyjne, są za grosze np. tu masz na allegro pierwsze lepsze 50 sztuk za 25 zł, powinno na jakieś 4 miesiące wystarczyć. Dzięki temu będzie mogła wyznaczyć sobie owulację i po prostu unikajcie współżycia w jej okolicach. Najlepiej seks w gumce zaraz po okresie i zaraz przed, szanse praktycznie zerowe

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua