Wpis z mikrobloga

@Disegno: 30% poparcia to nie to samo co 30% mandatów w sejmie. Weź pod uwagę głosy oddane na partie, które nie przekroczą progu. Z 30% poparcia może się spokojnie zrobić ponad 40% mandatów. Nadal za mało do większości, ale kampania wyborcza jeszcze się nie zaczęła. Jeśli PiS dotrwa do wyborów to na pewno przygotuje sporo kiełbasy wyborczej.
  • Odpowiedz
@papaj_21_37: Możesz się śmiać ale pośrednio typ ma rację. To zasługa polaryzacji społeczeństwa. Dzielenia ludzi na nas i ich, a tutaj PiS z Opozycją idą w ramię w ramię. Przypomnieć Ci twierdzenie, że na PiS głosuje tylko biedota intelektualna, patologia 500+ i emeryci?
  • Odpowiedz
ale powiedział prawdę


@Radiativ: gówno prawdę. PiSowcy #!$%@?ą gorzej, ale na koniec dnia wytrą sobie mordę kościołem i patriotyzmem i cały elektorat stwierdzi, że chociaż lepiej niż za PO
  • Odpowiedz
@Ap-maokai-abuser: Tak, ponad 10,5 miliona na Dudę w drugiej turze to biedota intelektualna i 500+ oraz emeryci. Właśnie przez takie stygmatyzowanie opozycja nie ma co liczyć na przepływ elektoratu.
  • Odpowiedz
@Ap-maokai-abuser: xDDD no patrząc na Twoje wpisy nie wątpię skoro, sądzisz

1) że Polska ma 40 milionów mieszkańców (ma 36,5) a 1/4 społeczeństwa przy 10,5 mln to 42 mln.
2) Uważasz, że w Polsce tyle osób ma prawa wyborcze (10 mln to dzieci)

No i z tego co wkleiłeś wyszło, że co 4 osoba z wyższym wykształceniem głosuje na PiS i co 3 ze średnim, faktycznie sama patola.
  • Odpowiedz
@rakiwo: 1) W polsce jest ponad 38 mln ludzi, co pozwoliłem sobie zaokrąglić do 40. 2) Faktycznie nie pomyślałem, o dzieciach, ale to wystaczy, zmniejszyć skale i dalej pokazuje, to jak zatrważającą większość elektoratu pisu stanowią idioci.
  • Odpowiedz
@Ap-maokai-abuser: Ponad 2 miliony osób z wyższym wykształceniem głosuje na PiS to 2 wynik po PO i dlatego śmieszy mnie takie #!$%@?, że na PiS to tylko biedota, a lewica taka salonowa. No #!$%@? nie.

P.S. Ludność Polski wynosi 38 mln ale musisz od tego odjąć obywateli innych krajów, samych Ukraińców jest grubo ponad milion.
  • Odpowiedz
W tym wpisie najzabawniejsze jest to, że ludzie wyzywają @AleDlaczegoTak: (częściowo słusznie), a sami nieironicznie wierzą w te ośmiorniczki xD

Ale tak, prawda jest taka, że * zawdzięcza swoją pozycję temu, że PO #!$%@?ła absolutnie wszystkich swoją butą i arogancją. Starych, podwyższając wiek emerytalny. Młodych, kombinując ACTA. Ludzi w średnim wieku, w dupie mając ich zdanie na temat 6-latków w szkołach. Przypominam, że np. taki Komorowski był pewniakiem do wygrania, a
  • Odpowiedz