Wpis z mikrobloga

Miałem kiedyś przyjaciółkę była z rozbitej rodziny miała pewnie z 50+ partnerów seksualnych.Ogólnie mieliśmy podobne problemy ona nie miała nawet znajomych była samotna i wiecie co znalazła sobie bogatego faceta teraz sobie podróżują a ja co? Ja nadal samotny przegryw bo jestem facet a chłop jak sam sobie nie poradzi to its over.
Różowa może być z patologicznej rodziny a jak będzie wyglądała jako tako to ktoś zawsze ją przygarnie taka prawda.

Druga koleżanka była z dealerem który ją bił i traktował przedmiotowo teraz znalazła jakiegoś beciaka, który traktuje ją jak księżniczkę i skaka koło niej.Na siłowni nie potrafi nawet założyć sama ciężaru i chłopak jej zakłada xdd

Powiem wam, że wyglądam całkiem ok niestety mam #!$%@?ą psychikę i raczej nie znajdę sobie nikogo chyba, że jakaś grubaska 3/10 lub matka z dzieckiem ale wole być sam niż być z byle kim co to za związek taki an sile to #!$%@?.

Kobieta z problemami psychicznymi jest zagubiona a facet z problemami psychicznymi nawet nie jest uważany za faceta.

#przegryw #rozowepaski #tinder #badoo #zwiazki #hipergamia #pieklomezczyzn #pieklokobiet
  • 14
  • Odpowiedz
@Onaaa20: dwa razy w życiu wyszedłem z tzw bezinteresowną pomocą do kobiet. Dla jasności zakumonikowane zero chęci wchodzenia w jakieś relacje, pomoc czysto empatyczna. Pierwszy przypadek -parę dni darmowej psychoterapii, babka z rozbitej rodziny. Nagroda? Ponad rok urwania calkiem kontaktu, potem przy przypadkowym spotkaniu tlumaczenie z d... I cisza po dzis dzień. Druga jeszcze lepsza. Dwa dni na wyciaganie z g... A potemu udawanie przez 4 lata do końca studiów,
  • Odpowiedz
@Onaaa20: dziś się z tego już śmieje. Ale rzeczywiście mogę potwierdzić że lepiej to "dobro" przenieść w inne miejsce. Przypadek Pierwszy był straszliwy bo z jednej strony byla to niby uczciwa babka która mówiła wprost skąd sie biorą jej opory i lęki. I zgłosiła sie do mnie w sprawie pewnego Alvaro z wojewódzkiego. Żebym wybadał temat. I naprawdę zadałem sobie ten minimalny trud wybadać temat. Feedback był gorzej niz zły.
  • Odpowiedz
@Onaaa20: co mogę powiedzieć, to z całą pewnością nie była jakaś głupia karynka. Ale dla mnie pozostaje dalej najwspanialszym przykladem intelogencji w stringach. Muszę to podkreślić to była całkiem rozgarnieta babka, może noe druga Skłodowska-Curie ale e dalszym ciągu absolutnie nie głupia. Tyle co się od niej osłuchałem że faceci to świnie (bo ojciec zostawił jak tam miała 3 lata) to moje. A potem patrzeć jak dokładnie wali się całą
  • Odpowiedz
@Onaaa20: nie ma co się tym tematem przejmować. Świat byłby znacznie lepiej poukładany jakby ludzie znacznie mniej poważnie podchodzili do pewnych spraw. Ja sam byłbym znacznie bardziej szczęśliwy - mi wystarczylo 28 miesięcy skupienia się na własnym podwórku żeby zobaczyć że "można fiknąć poza skale"
  • Odpowiedz
@ParaNormikon: No wiesz jako ludzie mamy dwa mózgi jeden zwierzęcy stary i racjonalny ten między i ten starszy ponoć jest silniejszy dlatego kobiety nie myślą logicznie tylko kierują się instynktami jak zwierzęta.Tu chodzi o przetrwanie gatunku.
  • Odpowiedz