Wpis z mikrobloga

  • 16
665 + 1 = 666

Tytuł: Ja, Ozzy. Autobiografia
Autor: Chris Ayres, Ozzy Osbourne
Gatunek: biografia, autobiografia, pamiętnik
Ocena: ★★★★★★★★★★
ISBN: 9788364373206
Tłumacz: Dariusz Kopociński
Wydawnictwo: InRock
Liczba stron: 402
Ludzie bez przerwy mnie pytają, jak to się dzieje, że jeszcze żyję. Gdybym w dzieciństwie stanął pod ścianą obok innych dzieciaków z ulicy i gdybym miał wskazać tego, który dociągnie do 2009 roku, będzie miał piątkę dzieci, czwórkę wnuków, domy w Buckinghamshire i Kalifornii, na pewno nie wytypowałbym siebie, ni ch***a. A tu proszę: jestem gotów po raz pierwszy własnymi słowami opowiedzieć swoją historię.

W moim życiu każdy dzień był odjechany. Przez trzydzieści lat wspomagałem się zabójczą mieszaniną wódy i narkotyków. Przeżyłem zderzenie z samolotem, mordercze dawki prochów, choroby weneryczne. Oskarżono mnie o próbę zabójstwa. I o mało się nie zabiłem, kiedy z prędkością dwóch mil na godzinę najechałem quadem na wertepy.

Nie wszystko wyglądało różowo. Narobiło się w życiu kupę głupstw. Zawsze pociągała mnie ciemna strona, ale nie jestem diabłem, tylko zwyczajnym Ozzym Osbourne’em – chłopakiem z rodziny robotniczej w Aston, który rzucił robotę w fabryce i ruszył w świat, żeby się zabawić.

Opis od wydawcy.

Książka wciąga i mega dobrze się czyta. Polecam tego typa, pogrzany na maxa, ale jednocześnie przyjemny w odbiorze.

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

#bookmeter #ksiazki #biografie #biografiabookmeter #autobiografiabookmeter #pamietnikbookmeter
kulu - 665 + 1 = 666

Tytuł: Ja, Ozzy. Autobiografia
Autor: Chris Ayres, Ozzy Osbourn...

źródło: comment_1644869586mLzsUF4P9XDrF0NZIwdSoa.jpg

Pobierz
  • 8
Informacje nt. książki z tagu #bookmeter:

Średnia ocena z Wykopu: ★★★★★★★★ (7.7 / 10) (6 recenzji)
Następne podsumowanie tagu: 2022-03-01 00:00 tag z historią podsumowań »
Kategoria książki: biografie, wspomnienia
Liczba stron książki: 436

Ostatnie recenzje tej książki:
1\. 2021-07-16 - Użytkownik Piottix ocenił na: ★★★★★★★★★ (9.0 / 10) - Wpis »
2\. 2019-09-04 - Użytkownik konik_polanowy ocenił na: ★★★★ (4.0 /