Wpis z mikrobloga

Chyba już ostatecznie przełknąłem czarną pigułkę. To jak Ci idzie na tinderze, odzwierciedla jakie masz zainteresowanie płci przeciwnej. A teraz jest gorzej niż kiedykolwiek.

Więc już znam swoje miejsce w szeregu. Trzeba spojrzeć na siebie w lustrze i powiedzieć "nie jesteś atrakcyjny dla większości dziewczyn i nie byłeś nigdy 1 opcją".

Te dziewczyny(mała ilość) z którymi coś mialem najwyraźniej mnie okłamywały, że im się tak podobam(ex fwb, a potem dziewczyna na moją sugestię, abym zrobił sobie kwadratową szczeke kwasem powiedziała, że mnie poyebao, bo juz teraz jestem piekny, w czasie jednej z wielu przerw 1 bądź drugiego dnia dała dupy od tak przystojnemu badboyowi z tatuażami i kwadratową szczęką i wklęsłymi polikami),bądź nie miały lepszej opcji. A ilość dziewczyn, z którymi była czynność seksualna jest odwrotnie proporcjonalna to ilości dziewczyn, które:
- przestawały odpisywać bez powodu
- nie przychodziły na spotkania bez poinformowania o tym/odwolywanie spotkania w jego dniu
- od tak nagle brak kontaktu.

Jestem już psychicznie zmęczony tym #!$%@? i wyścigiem szczurów byleby sie dobrać do majtek.

Może niedługo jeszcze spróbuję ogarnąć ten zabieg na szczękę kwasem hialuronowym, aby byl idealny kwadrat.
Jeśli to nie zwiekszy rezultatów w realu, a szczególnie na tinderze to ostatecznie wywieszam białą flagę i zaszywam się w piwnicy, sporadycznie korzystając z usług pań do towarzystwa, jeśli uznam że warta takich i takich pieniędzy.

Obecnie tak wyglądają moje postępy na tinderze. Konto zrestartowałem bodajże w listopadzie, do tej pory było max 30-40 par z czego większość w odległości 50-200 km wiec do takich nawet nie pisałem. Kolejne to albo nie odpisywały w ogóle lub 1 slowem, takie konwersacje również usuwałem. Inb4 nie daję wszystkiego w prawo, jestem wybredniejszy niż na poprzednich kontach.
Over dla chłopa.
#tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #takaprawda #seks #zwiazki #podrywajzwykopem #blackpill
#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
Felixu - Chyba już ostatecznie przełknąłem czarną pigułkę. To jak Ci idzie na tinderz...

źródło: comment_1644788423VC1GP3oK6RO5J6JckwE81I.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@Felixu #!$%@?, jak by do mnie pisały hej też bym olewał. Nie wiem, napisz jakąś ciekawą zabawną ciekawostkę, żarcik, coś intrygującego, albo odnieś się do opisu lub zainteresowań () wszystkiego uczyć...
  • Odpowiedz
@Felixu: aż teraz jestem ciekawa czy masz twarz, gdzie ta szczęka faktycznie zmieni wszystko, czy to tylko jedna z brakujących kwestii

Czy jestes gotowy zapłacić za np. 6 militrów wypełniacza? To może być 6 tysięcy, może być i 9 tysięcy.
Wiedząc, ze częśc efektu może zejśc i po poł roku?
  • Odpowiedz
@Felixu: first thing first - nie słuchaj rad na wypoku, szczególnie odnośnie tego co piszesz tylko sam wyciągaj wnioski, ludzie tutaj to i do źle postawionego przecinka sie #!$%@?ą bo niedajboże spłoszyłeś samice swoim brakiem obycia w polskiej interpunkcji xD

Poza tym tinder to tinder, załóż sobie konto baby w warszafce i przeglądnij chłopów z którymi konkurujesz - to jest apka do #!$%@? i albo masz morde +8/10 albo wykupioną platyne
  • Odpowiedz
@DawCioS: @pamietamfanzonuna: co wy w ogóle pieprzycie xD? Wszystkie moje wiadomości zaczynały się od hej na tinderze i na odzew nie narzekałem. Jak podobasz się babie to możesz wysłać nawet emotkę a i tak będzie wniebowzięta, a jak się nie podobasz to możesz #!$%@?ć karynie poemat na przywitanie, a ci nawet nie odpisze, albo będzie odpisywać "hej, tak, nie, ok, heh". Co wy z choinki się urwaliście?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sikalafou:

Normiki są tak bardzo odklejone od rzeczywistości. XD Napiszcie mu jeszcze że pewne złych emotikonek używa i dlatego nie rucha xD
  • Odpowiedz
@Kreek: chyba debile, a nie normiki xD. To ja już od 20 lat wiem, że nie ma żadnego znaczenia co #!$%@? na starcie jak podobasz się kobiecie. Jeszcze jak ci wszyscy wyznawcy pillów/simpów/inceli skakali między jajami starego xD. Idź zrób sesje do fotografa, napisz piękny heheszkowy trendi opis, najlepiej jebnij sobie tęczową flagę na jedno zdjęcie + jakieś lewackie tekściki, zacznij rozmowę poematem, a laska i tak ci nie odpiszę bo
  • Odpowiedz
@sikalafou: to prawda, zawsze rozmowę trzeba zaczyna od prostego hej, siema, witam i od razu wiesz czy laska jest zainteresowana.

A jak się robi jakieś nawiązania do opisu to od razu wychodzi desperacja, to jest portal do ruchania, a nie nawiązywana do opisów i twórzenia rozprawki na temat opisu dziewczyny, która miała już 10-20 przygód z tindera
  • Odpowiedz