Wpis z mikrobloga

Czy blackpille i różnej maści incele przebywający na wykopie czymś się różnią od skrajnych feministek? Wydaje mi się że nie.

Te ich biadolenie o wymyślonych nierównościach czy #pieklomezczyzn po prostu powoduje żenadę u czytających.

Dzisiaj na główną trafił jakiś śmieszny filmik od frustrata, który rzekomo ma przekazywać rzeczywistość. W filmie tym główny bohater ma problemu z znalezieniem drugiej połówki. Wygląda na osobę mającą depresję czy inne problemy mentalne. Przechadzając się po mieście trafia na strajk kobiet, gdzie protestujące trzymają transparenty w stylu "liczy się wnętrze a nie wygląd".

Później spotyka te same dziewczyny na tinderze. Mają one w opisie wymagania co do mężczyzn. Ma to być dowód na hipokryzję kobiet w społeczeństwie.

Oczywiście cała masa inceli z tagu #przegryw rzuciła się do ataku i potwierdzania wyssanych za przeproszeniem z dupy wniosków z filmu. Ujadają i dają upust swojej frustracji i nienawiści do drugiej płci.

Tego już nawet nie można porównać do skrajnego feminizmu, bo skrajny feminizm walczy o coś pozytywnego. Tutaj niestety mamy tylko nienawiść i zaślepienie na rzeczowe argumenty.

Blackpille uważają się za ludzi oświeconych bazujących na badaniach. Jednak gdy jakieś fakty są na ich niekorzyść to skrzętnie je pomijają stosując klasyczny cherrypicking.

Link do znaleziska o którym mowa: https://www.wykop.pl/link/6501425/doomer-vs-tinder/

#przemyslenia #spoleczenstwo #psychologia #nierownoscispoleczne #mizoginizm #mizoginia
Pobierz
źródło: comment_1644760450Ubm9kx3P4SjfXET3HKLtyp.jpg
  • 47
Blackpille uważają się za ludzi oświeconych bazujących na badaniach. Jednak gdy jakieś fakty są na ich niekorzyść to skrzętnie je pomijają stosując klasyczny cherrypicking.


@Quzin: próbowałem ustalić o co chodzi w tej tajemnej genialnej filozofii i z tego co mi przegrywy przekazały, to ten cały blackpill polega na odkryciu, że kobiety interesuje wygląd zewnętrzny mężczyzn.

Innymi słowy, o tym całym blackpillu rozpisują się najwięksi kretyni, którzy całe życie (z jakichkolwiek dziwnych
@Quzin: biadolenie biadoleniem, #!$%@? na ludzi z chorobami psychicznymi co mysla ze glupia czynnosc zwierzeca jak ruchanie jest im potrzebna xD

Ale w tym filmie akurat smieszne jak pokazali odklejke lasek z tindera, z tych fotek pozowanych i innego chwalenia byciem zjebem. To bylo giga smieszne imo.