Wpis z mikrobloga

Czy blackpille i różnej maści incele przebywający na wykopie czymś się różnią od skrajnych feministek? Wydaje mi się że nie.

Te ich biadolenie o wymyślonych nierównościach czy #pieklomezczyzn po prostu powoduje żenadę u czytających.

Dzisiaj na główną trafił jakiś śmieszny filmik od frustrata, który rzekomo ma przekazywać rzeczywistość. W filmie tym główny bohater ma problemu z znalezieniem drugiej połówki. Wygląda na osobę mającą depresję czy inne problemy mentalne. Przechadzając się po mieście trafia na strajk kobiet, gdzie protestujące trzymają transparenty w stylu "liczy się wnętrze a nie wygląd".

Później spotyka te same dziewczyny na tinderze. Mają one w opisie wymagania co do mężczyzn. Ma to być dowód na hipokryzję kobiet w społeczeństwie.

Oczywiście cała masa inceli z tagu #przegryw rzuciła się do ataku i potwierdzania wyssanych za przeproszeniem z dupy wniosków z filmu. Ujadają i dają upust swojej frustracji i nienawiści do drugiej płci.

Tego już nawet nie można porównać do skrajnego feminizmu, bo skrajny feminizm walczy o coś pozytywnego. Tutaj niestety mamy tylko nienawiść i zaślepienie na rzeczowe argumenty.

Blackpille uważają się za ludzi oświeconych bazujących na badaniach. Jednak gdy jakieś fakty są na ich niekorzyść to skrzętnie je pomijają stosując klasyczny cherrypicking.

Link do znaleziska o którym mowa: https://www.wykop.pl/link/6501425/doomer-vs-tinder/

#przemyslenia #spoleczenstwo #psychologia #nierownoscispoleczne #mizoginizm #mizoginia
Pobierz
źródło: comment_1644760450Ubm9kx3P4SjfXET3HKLtyp.jpg
  • 47
@Quzin: Badania naukowe vs mem. Mimo prośby dostarczenia kontrargumentów. Dodatkowo próba odwrócenia kota ogonem przez nazwanie mnie ignorantem, gdyż nie dostarczyłem ''miliona badań'', o których sam wspominasz, a jednak nie potrafisz ich zacytować. Widzisz jak żałosne jest to co tu uskuteczniasz? Próbowałem z kulturą ale widocznie z #!$%@? debilami nie da się normalnie rozmawiać.
@Quzin: Facet, ktory ma jakies doswiedczenie z kobietami (randki, zwiazki czy malzenstwo) nie pisze, ze blckpill to frustraci lub ze to wymyslone nierownosci - stad pytanie, kim ty wlasciwie jestes?
@Quzin: jak wejdziesz na twittera to tam jest wysryw samotnych madek których brzydkich wyjeżdżonych cip już nikt nie chcę ruszać i z tego powodu mają bul dupy że mężczyźni źli to podobnie to działa pod tego typu tagami tylko że prawie każdy z nich nie poruchał w przeciwieństwie do wcześniej wymienionych