Wpis z mikrobloga

@Pan_Slon: Obejrzałem, poza tym że niechlujnie zrobiony i brudny to miał jakieś inne wady? Jaki wpływ na użytkowanie może mieć to lutowanie? W sensie będzie działać miesiąc, dwa, rok?

Przy towarach używanych sprzedanych konsumentowi i tak obowiązuje rok rękojmi. Czy sprzedawca nie jest z pl?

Czy Ty przypadkiem też się nie zajmujesz regeneracją apple? ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo widzę tu pewien konflikt interesów ( ͡°
@Pan_Slon: youtube polecil mi twoj filmik i zainteresowalem sie, bo swappie to jedyne reklamy, ktore mi sie ostatnimi czasy wyswietlaja (notabene sa strasznie #!$%@?, zwlaszcza te z tym pedzlem z irytujaca maniera, warjatradek czy jakos tak). Niezle gowno ci wcisneli jak nowe xD Nawet rozwazalem sprzedanie im swojego starego XSa, ale mnie od tego pomyslu odwiodles. Fajny masz ten content, tak trzymaj
@grizze: A to tego nie neguje choć stwierdzenie "jak nowy" jest zagrywką czysto marketingową, to tylko Twoje subiektywne wyobrażenie, a to jaki jest faktyczny stan i co obejmuje "jak nowy" jest pewnie gdzieś w umowie, a to towar używany i odnowiony, ciężko tu szukać niezgodności.
Co do jakości napraw to się nie znam stąd pytanie.