Wpis z mikrobloga

@wojtas_mks: zawsze mnie rozwala ten argument o "stuleciach dyskryminacji" XD

Kiedyś aż się wkurzyłem i znajomej gdy go użyła do obrony parytetów w dyskusji z kumplami, to powiedziałem, że faktycznie młodo nie wygląda, ale bez przesady z tym prześladowaniem jej przez setki lat, bo aż taka stara chyba nie jest XD
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: Patriarchat - magiczne słowo o dowolnym znaczeniu, którym feministka jest w stanie wytłumaczyć lub usprawiedliwić każdą kwestię.

Kobiety mają gorzej w pewnych kwestiach? - Patriarchat
Mężczyźni mają gorzej w innych kwestiach? - Patriarchat
Zdradziłam chłopaka - też patriarchat xD
  • Odpowiedz
i jedynym wyjściem z patriarchatu będzie danie dupy innemu czadowi :D


@EbonitowyBogdan: Od lat wiadomo, że największą wartością kobiety jaką może wg niej samej zaoferować facetowi jest tzipa i sex, więc nic dziwnego że ona myśli tylko w tych kategoriach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: "18 lat - wymieniłam na lepszy model".
Co ja bym dał, żeby móc ją skonfrontować z tym tekstem w wieku lat 35. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Będzie miała większy przebieg niż niemiecki Passat w Polsce. Ba! Pewnie już wieku 20 kilku lat, będzie profil na fotce, czy innym tinderze "pokochaj mnie i moje maleństwo".
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: eh, to jest masakra. Z jednej strony zgadzam sie z faktem ze ktos sie może czuc nieszczęśliwy w związku, ale skok w bok jest po prostu rozwiazaniem na poziomie szesciolatka, ktory ukradkiem podjada słodycze ze spiżarni. Jest przyjemnie ale do czasu aż ktos się dowie.
  • Odpowiedz