Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 90
@nieugnesie: true story. A później zdziwko że u Janusza trzeba z---------c bo jaśnie pan p--------i się nie będzie przejmować ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Jakby ci pani w szkole powiedziała żebyś uwazal bo za 5 lat nie zrozumiesz śmiesznych obrazków bez tlumaczen może bardziej byś się przykładał (
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 541
@p4wl: tak, dzisiejszy dzień jest już zmarnowany bo nie zrozumiałem śmiesznego obrazka xD jutrzejszy dzień będzie zmarnowany bo zapomniałem lewych dopływów wołgi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 232
@historiofil: mówi to gość o nicku historiofil xD mi by było wstyd nie umieć rozkodować rezystancji rezystora po kolorze pasków, a jednak praktycznie nikt kogo spotykam tego nie umie
  • Odpowiedz
Jakby ci pani w szkole powiedziała żebyś uwazal bo za 5 lat nie zrozumiesz śmiesznych obrazków bez tlumaczen może bardziej byś się przykładał ( ) to takie inwalidztwo trochę, co? Nie rozumieć czegoś co jest standardem dla ogółu populacji ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@historiofil: ja miałem
  • Odpowiedz
  • 100
@nieugnesie
@Sholder
@historiofil
Chodzi o to że konfederacja była za utrzymaniem niewolnictwa. W obrazku chodzi o to że jest świat że konfederacja wygrała wojnę secesyjna i jest tam spiderman. Jeśli spotka czarnego spidermana to może być zdziwienie.
  • Odpowiedz