Wpis z mikrobloga

Mam u siebie trochę sprzętu do ćwiczeń zaczynając od ławki prostej, skośnej, do wyciskania, modlitewnika, sztangi łamanej a kończąc na worku bokserskim i kilku innych sprzetach.
Mianowicie chciałem zapytać czy jesteście w stanie polecić jakąś osobę która byłaby w stanie rozpisać plan treningowy w oparciu o dostępny u mnie sprzęt który bym dokładnie opisał i podrzucił fotki. Oczywiście może to być odpłatnie, tylko musiałbym poprosić o przybliżony koszt.

#silownia #trenujzwykopem #mikrokoksy #mirkokoksy
  • 6
@WyuArtykyu: dużo biegam więc mam mocno rozbudowane nogi, brzucha nie mam wypchanego, można powiedzieć że jest stabilnie. Na siłownię chodzę 1 do 2 razy w tygodniu, więc nie mówię że nic nie robię, ale po prostu brakuje mi jakiegoś sensownego i konkretnego planu
@Fricooo: nogi od biegania truchetem się nie rozbudowauja za bardzo, raczej smukleją. Co innego sprinterzy, muszą mieć #!$%@? kopyta xd
Twój plan to powinien być bicie teścia xD Nie no, żartuję. Jak jeszcze chcesz się masować, to musisz trochę połazić na siłkę i narzucić na barki większy ciężar - nie tylko na siłowni, ale gtez w domu. Micha, micha to podstawa. Dużo jeść, dobrze jeść. Ciężkie treningi z dużym obciążeniem sprawią,