Wpis z mikrobloga

Kiedy tak bardzo wyczekujesz na przepowiadaną przez siebie milion razy "zdradę Zachodu", że porównujesz opartą na współpracy sojuszniczej w ramach NATO obecność kilku tysięcy żołnierzy w tym z 82. Dywizji Powietrznodesantowej do misji szkoleniowej setki członków Gwardii Narodowej na Ukrainie.
Kto tego człowieka jeszcze w ogóle traktuje poważnie? A tak, Doktor Mecenas, zapomniałem...
#ukraina #usa #wojna #geopolityka
JPRW - Kiedy tak bardzo wyczekujesz na przepowiadaną przez siebie milion razy "zdradę...

źródło: comment_1644703410pj5trVCWqOAMM2hKhO26xv.jpg

Pobierz
  • 22
@konserwix: Relatywizujesz. Możemy pójść o krok dalej i porównać ilość wojsk amerykańskich w Niemczech do ilości w Polsce. I znowu relatywnie w Polsce jest ich mało. Prawda jest taka, że jeżeli Amerykanie nam nie pomogą to nikt nam nie pomoże.
Uwaga o tym, że nie warto wieszać się jednej klamki zawsze będzie słuszna, a tym bardziej słuszna wśród naszych polityków, którzy 30 lat temu uwierzyli w koniec historii.
To co Anglosasi
@SkrajnieZdegustowany: podasz jakieś info o jego pomyłkach w opisie armii rosyjskiej?

W ogole Bartosiak to fenomen ktory gada w kolko to samo o niczym i tylko uzywa madrych slow i ludzie sa nim zachwyceni.

Czy ktos moze dac mi zrodlo (nie 10h filmik na youtube) gdzie konkretnie jest opisane na czym ta armia nowego wzoru ma polegac? Ja widzialem tylko takie mega ogolniki ze kazdy przy flaszce by wymyslil to samo,
@JPRW: ten Zychowicz próbuje uchodzić za takiego eksperta od geopolityki, wojska, analizy, a widać po prawie każdej wypowiedzi jak bardzo się na tym nie zna. Taki zwykły wykopek, który przeczytał kilka książek więcej i myśli, że wszystkie rozumy pozjadał. Beka z typa xD
Koleś ma straszne ciśnienie na szkło, wyświetlenia i swoją książkę sprzeda za wszelką cenę.