Wpis z mikrobloga

Odwaga

Facet sobie paznokcie pomalował, więc zrobię sobie zdjęcie i wyśmieję w internecie, no bo kto to widział, żeby mężczyzna malował paznokcie. Albo żeby robił sobie makijaż, ubierał się w „niemęskie” ciuchy, czy miał zainteresowania inne niż takie jakie by się chciało mężczyznom narzucać. „Chłop to ma być chłop”. Jest XXI wiek i facet może uprawiać jogę, czy pole dance, nosić długie włosy, nie lubić piłki nożnej i nie mieć prawa jazdy. I nie jest to żaden wstyd.

#neuropa #bekazprawakow #lgbt #urojeniaprawakoidalne #pieklomezczyzn
Pobierz
źródło: comment_1644684100fU59Z7QtZzp53rFMpNT3P3.jpg
  • 112
Widzę młodzież z kolorowymi włosami i myślę że sam bym sobie takich nie zrobił.


@Nester86: To normalne. Zabawa się zaczyna kiedy ktoś ochoczo dzieli się swoją krytyka, że to obiektywny znak na upadek społeczeństwa, kiedyś były czasy, teraz czasów nie ma.

Przypominam sobie wtedy siebie z roku 2000-2005 gdy jako skejt chodziłem w baggyjeans z krokiem do kolan i od Januszy słyszałem że się w spodnie zesrałem


Jeśli coś takiego przechodziles
skoro brniesz dalej w stwierdzenie że "wyrażanie opinii o rzeczach rzadziej spotykanych [...] zwykle kończą się na agresji" to podaj na to badania, albo zamilknij na wieczność.


@NieWiemASieWypowiem: Nie widzę potrzeby. Mam lepszy pomysł: odpowiedz na pytanie: co sprawiło, że poczułeś się zobowiązany do wyrażenia opinii w takim miejscu? To, że mężczyzna nosi typowo kobiece paznokcie? ;)
Pisząc ten komentarz zareagowałeś na moją reakcję - co cię obchodzi moja reakcja cwaniaczku z miodem w uszach?


@wonsz337: bo ja nie jestem hipokryta i chętnie oceniam ludzi co wyglądają śmiesznie. To jest śmieszne ( ͡° ͜ʖ ͡°) z resztą ty też jesteś śmieszny. A śmiech to zdrowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ten sam powód co opa, tylko w drugą stronę.


@NieWiemASieWypowiem: Czyli co? OP zapewne miał na myśli zazenowanie tym, że ktoś jest zdziwiony facetem z kolorowymi paznokciami.
Skoro odwrotnie, to znaczy co - cieszysz się z czyjegoś bucostwa? Nikt nie pytał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moim zdaniem powinniście tak robić, szybciej można się zorientować z kim ma się do czynienia.


Czyli z kim? Co masz na myśli?
OP zapewne miał na myśli zazenowanie tym, że ktoś jest zdziwiony facetem z kolorowymi paznokciami.


@ziumbalapl: po co się sam domyślasz co OP miał na myśli tworząc ten wpis (bardzo słabo ci to idzie), skoro OP to wprost napisał:

Jest XXI wiek i facet może uprawiać jogę, czy pole dance, nosić długie włosy, nie lubić piłki nożnej i nie mieć prawa jazdy. I nie jest to żaden wstyd.


--

Czyli z
Pobierz
źródło: comment_1644698939AZpq4546HiDNGKPEytlgiX.jpg
toleruj mnie, bo pomaluje paznokcie i zrobię z siebie ofiarę


@WhiskyRomeo: Kto tu robi z siebie ofiarę? Pokaże Ci piękny, bardzo świeżutki przykład robienia z siebie ofiary. Ten sam wykopek w jednym wpisie przytacza dane o samobójstwach mężczyzn w ramach pokazania, że mają źle, w innym wpisie nabija się z samobójstw osób transplciowych, a w jeszcze innym pisze, że to wielka szkoda, że jacyś popularni YouTuberzy nie przyłączyli się do gnebienia
Pobierz
źródło: comment_164469904479d7EEEJSRCKZXNETzDQSC.jpg