Wpis z mikrobloga

Odwaga

Facet sobie paznokcie pomalował, więc zrobię sobie zdjęcie i wyśmieję w internecie, no bo kto to widział, żeby mężczyzna malował paznokcie. Albo żeby robił sobie makijaż, ubierał się w „niemęskie” ciuchy, czy miał zainteresowania inne niż takie jakie by się chciało mężczyznom narzucać. „Chłop to ma być chłop”. Jest XXI wiek i facet może uprawiać jogę, czy pole dance, nosić długie włosy, nie lubić piłki nożnej i nie mieć prawa jazdy. I nie jest to żaden wstyd.

#neuropa #bekazprawakow #lgbt #urojeniaprawakoidalne #pieklomezczyzn
Pobierz
źródło: comment_1644684100fU59Z7QtZzp53rFMpNT3P3.jpg
  • 112
ano to, że osoba ta sama chce, żeby innych OBCHODZIŁO jak wygląda.


@Bover: a ja głupi całe życie myślałem, ze np. paznokcie, włosy lub twarz maluje się dla siebie, żeby to sobie się podobać, a teraz widzę ze robi się to dla innych - żeby podobało się to losowym ludziom na ulicy. ciekawe
to co to ma wspólnego z tobą, że się tak oburzasz?


@Himre: A co jego reakcja na reakcję OP ma wspólnego z Tobą, że się tak oburzasz? Czy wy nie rozumiecie, że zarówno Twój post jak i OPa to to samo? Tylko, że OP jest nietolerancyjny w przypadku mężczyzny ze zdjęcia, a Ty jesteś nietolerancyjny/a w kierunku do typa któremu odpisujesz? Jak piszesz, normalni ludzie by to zignorowali i tyle, tak
@Cukrzyk2000: Jakim trzeba być spierdoxem i życiowym zerem, żeby z przyczajki robić komuś zdjęcia paznokci a pewnie w głowie już pozostała para neuronów połączyła to wszystko w spisek Sorosa. A testosteronowe wychodki srają się bo jakiś typek sobie paznokcie pomalował. Tacy z nich samcy alfa, że kolorowe paznokietki stanowią zagrożenie dla ich męskości. XDDD
Jakim trzeba być spierdoxem i życiowym zerem, żeby z przyczajki robić komuś zdjęcia paznokci a pewnie w głowie już pozostała para neuronów połączyła to wszystko w spisek Sorosa. A testosteronowe wychodki srają się bo jakiś typek sobie paznokcie pomalował. Tacy z nich samcy alfa, że kolorowe paznokietki stanowią zagrożenie dla ich męskości. XDDD


@wlazlkoteknaplotek: malowanie dobre. Zdjęcia złe, ugabuga XD #lewackalogika
najbardziej mnie zastanawia dlaczego tak często heteroseksualnych facetów obchodzi wygląd innych facetów xD


@xDyzio: homosiow oczywiście nie obchodzi wygląd innych, lol. Co za stwierdzenie pełne zaślepienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)