Wpis z mikrobloga

@znajdz_zycie: he he, właśnie tankowałem godzinkę temu i musiałem szukać tych #!$%@? kuponów w apce. Pytam się się kasjerki czy ten debil nie mógł po prostu obniżyć cen bez konieczności pokazywania jakichś zasranych kuponów. A ona do mnie: "ten debil najpierw podniósł cenę żeby z kuponami było taniej" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@orlen_lite przekaż debilowi że ja i Pani kasjerka go nie pozdrawiamy
  • Odpowiedz
@znajdz_zycie tankuj dalej na Orlenie mordo. Na pewno się coś zmieni. I nie #!$%@?, że paliwo i tak nawet na shellu jest z Orlenu. Ale marża idzie dla shella. Jakby tak polaczki przestali tankować na Orlenie to by monopol się nie rozrastał na cała Polskę. Ale za 30 gr Polak sprzeda się nawet jak wie że i tak go robią w #!$%@?
  • Odpowiedz
@stanley88: Ja im się dziwię, że oni tam tankują. No debile #!$%@?. Jak jest szansa choćby parę groszy zabrać tym #!$%@? to lepiej gdzieś indziej zatankować. U mnie orlen jest najdroższą stacją, a paliwo ssie #!$%@?. Tankuję tylko 98 i Shell skoro ma je niby też z orlenu to nie wiem dlaczego spalanie jest mniejsze.
  • Odpowiedz
@Sebastian_II_Mordeczka bo dodatki do paliwa dodaje Shell Bp itp. Z Orlenu odzie sama baza. Tym bardziej, że jak tak dalej pójdzie to shell i Bp się wycofają z PL i zostanie Orlen tylko i wtedy ceny paliw jeszcze bardziej poza kontrola. Ja tez polecam shell, we wtorki np albo czwartki vpower w cenie normalnej 95
  • Odpowiedz