Wpis z mikrobloga

Ten mem i wiele jego odmian jest całkiem zabawny i trafny w kontekście dyskusji z normikami nt blackpilla i przegrywu, jednak jest nieprawdziwy.

Kobiety doskonale wyczuwają ze koleś ma problemy z agresją i z dotrzymaniem wierności ale to nie tylko nie stanowi wady ale wręcz stanowi zaletę.

Skłonności do agresji prognozują że samiec ma duze szanse na przetrwanie, a więc zwiększa również szanse dla samicy i jej potencjalnego potomstwa.
Wystarczy popatrzeć na życie, kto osiągnął większy sukces, ludzie agresywni czy ci po drugiej stronie barykady?

Skłonności do zdrady również nie sa wadą bo jasno wskazują ze samiec posiada genetykę wysokiej jakości, bo tylko taki może to zrobić. Gdyby jej nie posiadal to nawet nie mógłby zdradzać.

Jeśli coś odrzuca kobiety to wlasnie brak zachowań agresywnych i brak możliwości zdradzenia jej, o wiele bardziej niż mizoginistyczne komentarze na wykopie.

#przegryw #blackpill #takaprawda #niepopularnaopinia #podrywajzwykopem #tinder #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #humorobrazkowy
o.....i - Ten mem i wiele jego odmian jest całkiem zabawny i trafny w kontekście dysk...

źródło: comment_1644681047HCb9hJ4fzVcx73x45SEEkg.jpg

Pobierz
  • 15
@olaf_wolominski: jeśli chodzi o zdradę i logike kobiet to brzmi ona mniej więcej tak

Jeśli żadna inna niż ja go nie chce to znaczy, że nie jest wystarczająco atrakcyjny, więc mam nieatrakcyjnego partnera - trzeba go wymienić na lepszego.


Czy to oznacza, ze facet musi zdradzać? Nie, ale musi mieć tą możliwość. Jeśli kobieta nie czuje żadnego zagrożenia w postaci innych kobiet to podświadomie dochodzi do wniosku, ze jesteś od niej
Znajomy Chad miał dziewczynę 9/10, on pewnie też 9/10 razem byli z 4 lata, tyle w życiu tych lasek wcześniej nawyrywał, że jak byłem z nim na imprezie gdzie widać było że jakaś laska 5/10 się do niego klei to już podbijał do mnie i mówi "ty one chce się chyba ruchać" a ja mu mówię stary masz dziewczynę, się opamiętał ale mogłem go podpuścić i powiedzieć żeby ją brał to by
Czy to oznacza, ze facet musi zdradzać? Nie, ale musi mieć tą możliwość. Jeśli kobieta nie czuje żadnego zagrożenia w postaci innych kobiet to podświadomie dochodzi do wniosku, ze jesteś od niej gorszy bo ona znajdzie sobie innego, a jak wiadomo "women don't date down"


@CloudSpanner: miałem takiego znajomka który pracował w szkole chyba z trudną młodzieżą tam były nocne dyżury tak więc znikał czasami z domu na nocki. Pokazywał mi