Wpis z mikrobloga

@adaskowro: U mnie na wsi paczkomat jest przy ścianie budynku zlokalizowany tak że podjeżdżasz do nie jak do dystrybutora paliwa, bez zawracania, parkowania, podchodzenia itp. Od strony kierowcy. Podjeżdżam na początek paczkomatu, otwieram z aplikacji, podjeżdżam do otwartej skrytki wyjmuję, odjeżdżam. Normalnie sztos, obsługa jak grubej murzynki w mcdonaldzie na amerykańskich filmach :).
  • Odpowiedz
@adaskowro niby wielki bydlaka, a i tak bywa przepełniony. Co do aplikacji to nie zawsze nadawca wpisze nr telefonu i wtedy i tak zostaje klepanie kodów lub skanowanie QR kodu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@yupitr: A słyszałeś o aplikacji? Polecam bo jest zajebista ;)

@adaskowro: dopóki działa. U mnie przestała odczytywać na Xiaomi pozycję GPS i tyle mi z niej (nic nie pomaga).
Otwieram kodem qr z aplikacji w czytniku, nie zdalnie
Ekran powinien być centralnie w tak wielkim oaxzkomacie
  • Odpowiedz
@adaskowro: Mało praktyczne. Koło mnie jest taki paczkomat i ten ekranik jest też na początku i potem trzeba iść taki kawał na sam koniec żeby wyciągnąć paczkę

@yupitr: ja podjeżdżam autem, w apce klikam OTWÓRZ nie wyciągając telefonu z uchwytu i dopiero wysiadam, więc jakbym podjechał pod takiego #!$%@? to bym chyba podjeżdżał autem pod otwartą skrytkę xD

Dobra #!$%@?, @grzesiek_ze_stycznia już tak robi xD
  • Odpowiedz
@ProfilZadufany jak paczki z weglem bylu po 25kg to każde tv waży mniej. W przyszłości pewnie będą takie paczki tylko na razie się nie opłaca, bo po co, jak na mniejszych pączkach można zarabiać. Jak nie będzie gdzie stawiać paczkoamtow to wtedy dadzą na większe rzeczy typu tv 50. Na razie nir mają żadnej konkurencji to marzuja sobie na małych paczuszkach.
  • Odpowiedz