Wpis z mikrobloga

@nocny-mirek Nic takiego nie będzie miało miejsca. Sortery są za wąskie by przyjmować takie gabaryty, ktoś te paczki znosi z sortera. W jedną osobę wątpię byś był wstanie go zdjąć i załadować na auto, a co dopiero do skrytki. Pozatym przepisy i normy dźwigania też obowiązują. Ludzie by cuda zamawiali skoro telewizory by mogły wejść do takich skrytek, już teraz wysyłają drewno do kominka i ekogroszek
(,)
  • Odpowiedz
@adaskowro: Mało praktyczne. Koło mnie jest taki paczkomat i ten ekranik jest też na początku i potem trzeba iść taki kawał na sam koniec żeby wyciągnąć paczkę
  • Odpowiedz
  • 1
@adaskowro ale srogo tam #!$%@? tym paczkomatem. Pamiętam, że w niektórych momentach potrafiła być 30-40 osobowa kolejka do tego paczkomatu zanim stanął tam ten bydlak
  • Odpowiedz
@adaskowro: No apke też mam ale nadal nie wiem wcześniej gdzie jest moja przesyłka i taki kawałek muszę szybko podejść, bo mam #!$%@? mózgowe, że jak nie odbiorę szybko to ktoś mi ją zabierze albo paczkomat się zamknie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@adaskowro: ostatnio miałem akcję, że apka robiła tylko ups... coś poszło nie tak. Otwieram z ekranu, a tu jedynie klika i wywala żeby się infolinia kontaktować. No to jeszcze raz i lecę do klikajacych drzwiczek. Naciskam, naciskam i odskoczyly. Inpost tak #!$%@?ł pudełko że karton zablokował drzwi. Przy takim #!$%@? sam bym nie dał rady. Pyka z 5 s i trzeba klepać cyfry jeszcze raz.
  • Odpowiedz