Wpis z mikrobloga

Jedzenie to juz jedyne co mi zostało, niemal straciłem nadzieję, że jeszcze kiedyś za darmo będę miał okazję poruchać, wiec uciekam w świat jedzenia, seriali i internetu dodatkowo waląc konia, ale to nie dla przyjemnosci tylko żeby sie nie zamienić w napalonego szympansa.

Granie w gry już dawno nie daje przyjemności, teraz gram tylko żeby robić achievementy na steam, a gdy uzyskam dane osiągnięcie usuwam daną zapisaną rozgrywkę, bo to co chciałem to dostałem.

I takie życie chłopa z dnia na dzień od dłuższego już czasu. Dopóki mame i tate żyją jakoś to będzie, mimo że będąc jedynakiem nie mam z nimi jakichś dobrych relacji, raczej neutralne, ale jak już ich nie będzie to zostanie gadanie do ściany.

"Znajomi" jakich mam w 99% wykruszą się po skończeniu studiów i większość założy swoje rodziny etc. Chłop umarł choć nigdy nie żył.
#rozowepaski #niebieskiepaski #jedzenie #takaprawda #seks #zwiazki #psychologia #gry #feels #depresja
Felixu - Jedzenie to juz jedyne co mi zostało, niemal straciłem nadzieję, że jeszcze ...

źródło: comment_1644624132cRwaZHhBkcRp58IuVxwHVo.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Felixu: Ale mordo, nie gotuj ryżu w plastikowych workach, od tego można raka dostać.

Kup se normalnie sypki, odmierz szklanką ile potrzebujesz, dwa razy tyle wody i gotujesz powoli. Nie mieszaj (!), bo się #!$%@?. Wyłączasz jak na powierzchni zaczynają ci się robić dziurki i czekasz chwilę aż dojdzie. Żadnej folii, żadnego odcedzania i robisz dokładnie tyle, ile potrzebujesz.
  • Odpowiedz
Jedzenie to juz jedyne co mi zostało, niemal straciłem nadzieję, że jeszcze kiedyś za darmo będę miał okazję poruchać, wiec uciekam w świat jedzenia, seriali i internetu dodatkowo waląc konia, ale to nie dla przyjemnosci tylko żeby sie nie zamienić w napalonego szympansa.


@Felixu: #!$%@? to tak jakby ktoś przeczytał moje aktualne myśli i napisał je za mnie na wykopie (,).
  • Odpowiedz
@min_borda: sam robiłem kiedys o tym wpis zeby chlopy nie gotowaly ryzu w woreczkach bo wtedy sie bisfenol wytwarza i estrogeny i dziala to zle na sperme i testosteron
  • Odpowiedz