Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 177
Istnieje jakiś inny portal niż wykop na którym jest aż taki ból dupy o piractwo?

Z tego co widziałem na reddicie to zazwyczaj gdy ktoś się pochwali tym że piraci to ma wyplusowany komentarz a tak poza tym to ludzie mają #!$%@?, czasami się podzielą stronkami i tyle. Widziałem takie zjawisko w przypadku transmisji sportowych, muzyki oraz filmów/seriali. Jeszcze nie wiem jakie jest ich zdanie na temat gier.

Tymczasem na wykopie zaraz zwyzywają cię od cebulaków, złodziei, polaczków(#!$%@? z tym że akurat nikt inny nie ma takiego bólu dupy o piractwo jak właśnie polaczki z wykopu xd)

Nawet był kiedyś post na r/europe z wykresem jak często obywatele danego kraju piracą i Polska była na samym dole ale do wyk0pka nie przemówisz i według niego piracenie to polska cecha no bo wiadomo polaki cebulaki hahah xddddd

#piractwo #bekazwykopkow
Pobierz
źródło: comment_1644553167D2lC1W3cdURbmEX7aF2POP.jpg
  • 132
@Kenose_: jak taki odważny jesteś żeby kraść w internecie bo czujesz się nieuchwytny to już o Tobie świadczy mordeczko, ja tam nie będę krytykował, bo różnie w życiu bywało i też kiedyś z kradzieży się utrzymywałem, ale na szczęście odbiłem się od dna i teraz moja sytuacja finansowa jest doskonała, czego i Tobie życzę.

Z fartem.

@Hissis: kopiowanie to nie kradzież
Jak w sklepie #!$%@? telefon to będą mieli telefon mniej.


@malinq: No i będą na tym tak samo stratni finansowo - biznes. Wiem, że masz mały móżdżek i nie pojmuje on czegoś takiego jak zarabianie na dobrach cyfrowych. Ale to na prawdę nie jest takie ciężkie do zrozumienia, że jeśli autor danego wytworu nie udostępnia go za darmo tylko za daną kwotę to wejście w posiadanie danego utwory poprzez jego nieautoryzowane
@Kenose_: bo polacy mają masę kompleksów. Większość chce być bardziej zachodnia niż zachód. Wystarczy odpowiedzieć sobie na proste pytanie: czy w jakimkolwiek państwie wyzywa się ludzi gdy ci kupili coś taniej? No nie. Tylko w polsce firmy, które uciekają od podatków czy stosują różnego rodzaju przekręty aby takowego nie zapłacić zbierają poklask, a od zwykłego obywatela wymaga się aby wydawał za każdym razem fortunę bo tak wypada xD Naród zbudowany z