Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 177
Istnieje jakiś inny portal niż wykop na którym jest aż taki ból dupy o piractwo?

Z tego co widziałem na reddicie to zazwyczaj gdy ktoś się pochwali tym że piraci to ma wyplusowany komentarz a tak poza tym to ludzie mają #!$%@?, czasami się podzielą stronkami i tyle. Widziałem takie zjawisko w przypadku transmisji sportowych, muzyki oraz filmów/seriali. Jeszcze nie wiem jakie jest ich zdanie na temat gier.

Tymczasem na wykopie zaraz zwyzywają cię od cebulaków, złodziei, polaczków(#!$%@? z tym że akurat nikt inny nie ma takiego bólu dupy o piractwo jak właśnie polaczki z wykopu xd)

Nawet był kiedyś post na r/europe z wykresem jak często obywatele danego kraju piracą i Polska była na samym dole ale do wyk0pka nie przemówisz i według niego piracenie to polska cecha no bo wiadomo polaki cebulaki hahah xddddd

#piractwo #bekazwykopkow
K....._ - Istnieje jakiś inny portal niż wykop na którym jest aż taki ból dupy o pira...

źródło: comment_1644553167D2lC1W3cdURbmEX7aF2POP.jpg

Pobierz
  • 132
@Kenose_: jak taki odważny jesteś żeby kraść w internecie bo czujesz się nieuchwytny to już o Tobie świadczy mordeczko, ja tam nie będę krytykował, bo różnie w życiu bywało i też kiedyś z kradzieży się utrzymywałem, ale na szczęście odbiłem się od dna i teraz moja sytuacja finansowa jest doskonała, czego i Tobie życzę.
Z fartem.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 46
@wonsz337: To prawda, patrz np. wykopki z Spotify

Ja słucham muzyki za darmo na yt vanced ale jak bardzo lubię jakiegoś artystę to kupię album na Bandcamp'ie albo jakaś koszulkę. Wykopków płacących za spotify nie obchodzi to że artyści których słuchają gówno zarabiają ponieważ Spotify im płaci grosze, ich obchodzi to że płacą co miesiąc za subskrypcję więc nie są "złodziejami" xd
@Kenose_ swego czasu był na redicie ostry ból dupy o niektóre subreddity. r/piracy dostało ultimatum reddita że albo się oczyszcza z pewnych treści i linków albo cały sub idzie do #!$%@? no i moderatorzy usunęli w #!$%@? treści chyba z dziesięciu lat a od tamtego czasu nie można pewnych rzeczy tam prostować. Sub działa ale te archiwa były najważniejsze w sumie. Teraz to została wydmuszka.

Gorszy los spotkał suba gdzie osoby zainteresowane
@Kenose_: Bo polaczki mysla ze jak cos piracę to kogoś okradam xD zawsze mnie ten argument #!$%@?. Ze niby jak ściągne film to ukradłem go wytwórni? I co jakiś gruby żyd z hollywood nie zarobi 20 złotych przez to? Albo jak ściągne piosenkę to jakiś Panasewicz albo Piasek nie dostaną 3 złotych z nią jakbym ją kupił?

Dobra kultury powinny być ogólno dostępne i za darmo dla każdego kto potrzebuje i
Nawet był kiedyś post na r/europe z wykresem jak często obywatele danego kraju piracą i Polska była na samym dole ale do wyk0pka nie przemówisz i według niego piracenie to polska cecha no bo wiadomo polaki cebulaki hahah xddddd


@Kenose_: tylko że te statystyki były obalone po chwili, kupowanie na tureckich/argentyńskich sklepach to dla wydawcy piractwo a tutaj nie było liczone więc te cyferki nie pokazują kompletnie nic
Ze niby jak ściągne film to ukradłem go wytwórni? I co jakiś gruby żyd z hollywood nie zarobi 20 złotych przez to?


@MrExpendable: że jak niby w sklepie schowasz pod kurtkę telefon i wyjedziesz bez placenia to go ukradłeś? I co jakiś gruby żyd nie zarobi 20 złotych przez to?

Dobra kultury powinny być ogólno dostępne i za darmo dla każdego kto potrzebuje i elo.


@MrExpendable: wszsystko powinno być ogólno