Wpis z mikrobloga

@ChacharZWarszawy
Te pakiety to sa #!$%@? warte- ma to tyle ludzi,ze to sie niczym nie rozni od nfz
Ide do siecowej przychodni- chce sie umowic na wizyte u lekarza specjalizacji x- na karte termin za dwa tygodnie,nfz 4...
Ale ja chce prywatnie,zaplace- Pan doktor czeka w gabinecie numer 3...
Tyle to warte.
  • Odpowiedz
@tomeks85
Naiwniaku- gdyby nie system emerytur i obowiazkowych ubezpieczen zdrowotnych to ludzie nadmiar kasy przechlali i wydali na wieksze tv czy samochod

Ludzie to sa w 99% debile,ktorych nalezy przed nimi chronic.
  • Odpowiedz
Za 1000zł miesięcznie miałbym tak #!$%@? prywatne ubezpieczenie zdrowotne że by limuzyna po mnie przyjeżdżała.


@MrBeast:Nie, miałbyś gówno ubezpieczenie, które miałoby pełno wykluczeń, a jakby trafiła ci się choroba przewlekła, to płaciłbyś 100% za leki, pal sześć jakby to było zwykłe nadciśnienie, ale jakby to była poważna niewydolność i musiałbyś co miesiąc wyskakiwać z 2tyś.
  • Odpowiedz
@MrBeast: A do tego specjalista dopiero na listopad. Wiem bo sam ostatnio chciałem na NFZ. Musiałem zapłacić extra 200 zł aby ominąć czekania kilku msc do lekarza. Zaorać ten twór jakim jest NFZ.
  • Odpowiedz
@MrBeast: Zobacz ile byś płacił na UoP bo płacisz malo. Zobacz tez ile byś płacił komercyjnie za usługi które możesz mieć w ramach NFZ (wiadomo, że jakość jest jaka jest i wymaga poprawy)
  • Odpowiedz
Jakby się okazało, że potrzebujesz chemii za 200k/miesiąc to jedyne co by podjechało to karawan po paru miesiącach. Niestety na tym polega w każdym cywilizowanym kraju system opieki zdrowotnej. Młodzi i zdrowi, którzy dużo płacą i mało korzystają, zrzucają się na starych i chorych, którzy mało płacą i dużo korzystają. Musi to być przymusowe, bo inaczej każdy młody i zdrowy by tym #!$%@?ął i system by spadł z rowerka. Tylko tyle i
  • Odpowiedz
ale to możesz też powiesz, że ze względu na demografię, i politykę my młodzi, którzy teraz tyle płacimy nie będziemy mieć takiej opieki na starość.


@RexxarHell: trzeba się było starać o lepszą demografię.
  • Odpowiedz