Wpis z mikrobloga

@Lepper3001: @NaczelnyAgnostyk @Whaadahell Po prostu mało się mówi o prawdziwej depresji, wszystko się robi pod dynamicznych patusów to też dopiero teraz ktoś zauważył jak taki dynamiczny patus ma problem na zdalnych wyładować się. Jak będzie "powrót do normalności" to znowu będą strzelaniny w USA przez gnębienie i każdy znów będzie miał w dupie depresję. A z wykopkami nie ma co nawet dyskutować, bo nawet nie wiedzą jak obecna szkoła wygląda, tylko
@Lepper3001: Najgorsze, że psychologia leży i ofiarom przemocy szkolnej w ogóle się nie pomaga. W sumie to dawno temu było lepiej jak szkoły były prywatne i bez degeneratów, co niszczyli to. Myślę jednak, że prędzej czy później świat będzie na tyle scyfryzowany i zautomatyzowany, że zdalne będzie normą, dlatego gadki o socjalizacji w szkołhozie to zwykle pieprzenie.
@Lepper3001: Ja umiałem się uczyć w podstawówce, a w liceum totalnie przestałem właśnie przez brak znajomych tam. Dlatego poszedłem na trzecim roku na indywidualne, bo już to nie miało sensu, a przynajmniej lepsze wyniki miałem. Na studiach to samo, pierwszy rok zdalny był git, w drugim stacjonarnym już wielce każdy miał swoje grupki, a ja nie umiałęm tam się w ogóle odnaleźć. Ostatecznie w grudniu zrezygnowałem i poszedłem na urlop dziekański.
@Lepper3001: Ciężko nawet mówić, że starych. Wystarczy wejść na wykop w znaleziska o zdalnym to każdy jest przeciwny. Ten kraj to nędza, każdy wiecznie narzeka, ale jak wyjdziesz z jakąś propozycją to zaraz ją zgnoją i znów narzekają. Szkoda tu coś zmieniać, jak będę miał dobry papier po studiach i trochę doświadczenia i znajdę pracę za granicą to wyjeżdżam jak najdalej stąd, bo już mam dosyć tej mentalności ¯\_(ツ)_/¯.
@Kamilo67: stare i mlode, ale mlode ida i po kilku latach pracy ze starymi juz sa dokladnymi klonami starych. a studia w chlewie to sa tylko po to, zeby mlode p0lki witaminki mialy dodatkowe 5 lat na wyszalenie sie, pojechanie na orgazmusa i posmakowanie #!$%@? enrique. 70% studentow to sa kobiety, studiuje ich kilkaset tysiecy jak nie wiecej te gownokierunki i nic z tego nie wynika, zero osiagniec w jakichkolwiek dziedzinach
@Lepper3001:
> a lata zmuszania do chodzenia do szkoly stacjonarnej, przesladowania psychiczne i fizyczne ze strony patusow przy przyzwoleniu nauczycielek zniszyly mi nieodwracalnie psychike, zdrowie i w wyniku tego cale zycie.
mi też i co gówno