Wpis z mikrobloga

@korporacion: z tego co kojarzę to zależy od wersji konsoli, na dolnej krawędzi masz serial z kodem kreskowym, w zależności od wersji możesz lub nie piracić gry. Ja na swojej niestety nie mogę, ale kolega już normalnie piraci gry, ostatnio pobrał sobie nowe pokemony, więc wciąż działa.
  • Odpowiedz
Pograłbym nawet na tej konsolce ale płacić 250zl za tytuł który na pc kosztuje 30zl jak np. wiedźmin 3 to trochę xD


@korporacion No to po co masz ogrywać na Switchu jak możesz na PC za 30zł?
A w sumie to po co masz płacić nawet te 30zł na PC jak tam też można spiracić?
  • Odpowiedz
@korporacion: Da się, ale IMO nie warta świeczki. Osobiście mam to w dupie, strażnikiem korporacji nie jestem, ale na tym tagu jest to niemile widziany temat jak widzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Są miejsca w Internecie gdzie dowiesz się więcej, przeszukaj Reddit.
  • Odpowiedz
@korporacion generalnie bez problemu można grać za 20-30zl za tytuł, kupujesz, ogrywasz i sprzedajesz, serio to najprostsza opcja, ssanie na u----i jest ogromne, nigdy nie miałem najmniejszych problemów ze sprzedażą, zostawiam tylko te gry do których ewentualnie będę wracał kiedyś. btw. na nowych poksach to jeszcze zarobiłem w tym tygodniu, mimo że je ograłem sobie XD. Pomijając wszelakie aspekty moralne to ja nie rozumiem po co piraci switcha. Serio
  • Odpowiedz