Wpis z mikrobloga

Znowu szambo wybiło wśród znajomych. Chyba ze 3 nowych przedstawicieli termomiks. Jak oni na tym zarabiają? W sensie ile dostaną za wciśnięcie wspaniałego urządzenia, przyniesienie szczęścia rodzinom w których życie jest szare, cudowną przemianę, otwarcie furtki do lepszego świata #thermomix
  • 24
  • Odpowiedz
Wydawali mi się poważnymi ludźmi, a tu takie gówno: kochana pisz zawsze w razie czego postaram Ci sie pomóc!!
Darmowy pokazik zapraszam kochani pyszny soczek xD
  • Odpowiedz
@ninetyeight: Nie wiem, ale zawsze beka z z sekty posiadaczy urządzeń które w jednym garnku elektrycznym z mieszadłem i ostrzem przygotują absolutnie każdą potrawę jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.
  • Odpowiedz
  • 7
Ja mam. Jestem zadowolony z posiadania. Nikomu nie wciskam. Ale jak ktoś mnie zapyta o zdanie, to mam pozytywne. Jak mi się zepsuje i nadal będzie mnie na niego stać, to sobie kupię znowu.
  • Odpowiedz
@blazko: to ja mam odwrotne sytuacje wśród znajomych, sprzedali termomixa i kupili tego z Lidla. Jednemu znajomemu też się zepsuł termomix, używał dość intensywnie. Kupił urządzenie z Lidla i mówi, że nie widzi różnicy oprócz tego że przepisy darmowe
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@blazko: @JuneJohn: @michui: ja miałem tego z Lidla i po dwóch tygodniach się zepsuł. Oddałem i dostałem kasę z powrotem po czym kupiłem TM6. Nie wyobrażamy sobie życia bez niego. Nawet jak nie masz abonamentu jest w pełni funkcjonalne. Co nie zmienia faktu że jest zbyt drogi ale przynajmniej się nie psuje xD
  • Odpowiedz
@Szkodzik: u mnie w rodzinie od 2 lat są 4 sztuki, wszystkie mniej więcej w tym samym czasie kupione i żaden nie był ani naprawiany ani wymieniany, działają bez problemu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JuneJohn: lidlomixy? Też mam znajomych co mają do dzisiaj.. my trafiliśmy jakoś pechowo.. padła grzałka w misie.. co najgorsze po oddaniu do serwisu przez ponad miesiąc nie byli w stanie go naprawić ani powiedzieć kiedy naprawią xD
  • Odpowiedz