Wpis z mikrobloga

Do tej pory kisnę jak gold diggerki z filmu #oszustztindera postanowily się skrzyknąć i ukarać oszusta, koleś posiedział 5 miesięcy i wyszedł na wolność a fejm jaki zyskał po tej akcji pozwala mu spokojnie robić dalej to co robił i dodatkowo zyskał popularność i wręcz zalegalizował sporą część dochodów - efekt odwrotny od zamierzonego.

Laski będą spłacać 30k lub nawet 250k dolców za to, że gość rozbijał się na luksusowych hotelach i latał prywatnym samolotem za co one płaciły kartami dobrowolnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jest też polski akcent, jak coś to wygooglujcie i poczytajcie
#tinder #zwiazki #blackpill
  • 8
Laski będą spłacać 30k lub nawet 250k dolców za to, że gość rozbijał się na luksusowych hotelach i latał prywatnym samolotem za co one płaciły kartami dobrowolnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Odwrocuawiacz: wiesz ma taki fejm, zaraz 1 mln followersów na instagramie i moze robic casting na nową dziewczyne
@Odwrocuawiacz: Nawet na reddicie na którym polityka jest prosta: 'Nie śmiejemy się z ofiar' wszyscy pociskali z tych pierwszych dwóch lasek bo dzień albo dwa po tym jak film wyszedł jedna z nich zorganizowała GoFoundMe po to by mogły spłacić swoje długi.
Ale czemu pociskali zapytasz się?
Bo jak wejdziesz na instagram tej co tak kochała Piękną i Bestię mimo zadłużenia na ćwierć miliona dolców była w stanie spędzić całe ostatnie
@GerwazyHeghen: mnie zastanawia tutaj bardziej aspekt psychologiczny, że nie przeszkadzało im że koleś sobie lata i robi co chce i one uwierzyły że po 1 wyjściu na kawe to one stały się tymi jedynymi a po mieisącu znajomości nabrały kredytów dla niego xD

Jest to w filmie przedstawione jako oszustwo z jego strony a nie jako łatwowierność z ich strony, naciągnął je bardziej niż nigeryjczyk na potwierdzenie przelewu za jakiegoś rupiecia.
Ten ich miesiąc znajomosci był tam przedstawiony jakby się z 6 lat znali by tylko widz nie pomyślał przypadkiem że to debilki.


@Odwrocuawiacz: Prawda. Ja oglądając to miałem wrażenie że PaniNr1 była bardzo sympatyczną, ale jednocześnie niesamowicie głupią osobą. Po pierwsze znała ziomeczka GODZINĘ i po tym zgodziła się na lot z nim do Bułgarii. What? Dla mnie to jest najbardziej abstrakcyjna rzecz na świecie zgodzić się na takie coś. I