Wpis z mikrobloga

Krótkie streszczenie dla tych, co nie dotrwali do rana:

Godzina 08.10 Bystrzak wyrzuca z chałupy Ernesta z Sylwią, chociaż wygląda na to, że ona ma uszkodzone więzadła w kolanie i nie jest w stanie chodzić, mimo iż jest nayebana i alkohol uśmierza ból, to ona nie jest w stanie zrobić jednego kroku.
Po końcowej ostrej szarpaninie Bystrzak za szmaty wyrzuca Ernesta, który przez ostatnie dwie godziny obdzwonił całe województwo dolnośląskie w poszukiwaniu transportu, ale patrząc na stan Sylwii to nie ma szans żeby oni poza teren Tkoczowej posiadłości odeszli (czyli pozostają krzaki) xD

Tak więc Bystrzak tradycyjnie pokazuje, że każdy aktor w jego serialu jest zwykłym kundlem, którego po napisach końcowych serialu można wsadzić do wora i wrzucić do rzeki (no ale to jest przypadłość każdego patostreamera, że dla pieniędzy nawet na strimie pobije ojca czy matkę, ważne że donejty się zgadzają) xDD


#bystrzaktv #danielmagical #patostreamy
  • 16
nie posraj sie tylko


@Ogonek55: Czasem na tagu niestety muszę oglądać twoje żałosne infantylne wysrywy, twoje nic nie znaczące gówniane wojenki które sam prowokujesz, a teraz usłyszałem od takiego gówniaka jak ty najbardziej żenujący slogan, którym posługują się umysłowe miernoty, gdy nie mają kompletnie nic do powiedzenia...
Z niekłamaną radością wysyłam cię do czarnego szamba, chociaż rzadko to robię!
...i już cię nie ma, jesteś nikim na czarnej! xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zryta-beretka: troche siw zawiodlem ze tak #!$%@? wczoraj cipka i madzie bo powinien ich zlotem obsypac za wczoraj tak samo dzisiaj 50 zl chcial dac menelicy i ernestowi XDDDD

z smieszniejszych momentow to jak ernest spytal rano a ile ja wypilem niby?
a sylwek no tyle zeby do 7 byc #!$%@? XDD
@zryta-beretka: jedynym kundlem którego zauważyłem na wczorajszym streamie byl twórca. Jeśli chodzi o temat zwierząt nigdy nie byłem ani aktualnie nie Jestem jakiś pro zwierzęcy ale i też nie Jestem obojętny na krzywdę drugiej istoty i tak sie zastanawiam czemu miało służyć to rzucanie psem w tą ledwo kontaktującą dwójkę?

Stan upojenia w przypadku popełniania danego czynu nie zwalnia od odpowiedzialności rzecz oczywista, ale nie trzeba mieć alkomatu w oczach ani