Wpis z mikrobloga

Taki protip nie trzeba żadnych kretow ani wrzątkow wystarczy wziąć słuchawkę od prysznica i przełączyć na ten mniejszy strumien który działa jak myjka cisnieniowa, po paru sekundach włosów już nie ma, dodatkowo szybciej i lepiej czyści inne rzeczy jak wam się nie chce szorować
@Kuprix: Ja w robocie dużo się nie narobowuję, więc czasami jestem oddelegowany do różnych spraw. Akurat trafiło się, że kibel damski był zatkany, wodę podbijało i powoli schodziła. Stwierdziłem, że nie jestem hydraulikiem, zacząłem wygadywać, że pewnie zła geometria układu rur (XD) i trzeba wezwać "specjalistów" z głównej siedziby (którzy pewnie w lato przyjadą xD). W końcu oczywiście kreta wysłałem na udrażnianie, ale ofc "umordowałem się"/musiały cipy głupie na pięterko #!$%@?ć.
@Kuprix kiedyś wpadłem na głupi pomysł zapuszczenia długich włosów. Facetom też lecą i zapychają odpływ. Różnica wynika z tego że nie szczotkujemy jak #!$%@? więc jest ich troszkę mniej. Ale to nie jest kwestia tylko kobiet.
A kret ogolnie może jeszcze pogorszyć sprawę


@Akszlip: Jak sie nie stosuje zgodnie z instrukcja, czyli zalewa na dluzej niz 15 czy tam 30 minut (zalezy od producenta), a w dodatku uzyje za malo wody do splukania, to moze byc problem.