Wpis z mikrobloga

Największy złodupiec polskich kolei, pogromca słabeuszy, starców i sierot. Wzbudza respekt, strach i konfuzję, sieje terror i panikę w sercach pasażerów. Odróżnia mężczyzn od chłopców i kobiety od dziewczynek. Wielu musiało przez niego wysiadać na następnym przystanku, inni biegli przez wagon do drzwi otwartych przez kogoś innego. Pogłoski mówią, że w celach treningowych Pudzian zamontował takie klamki we wszystkich drzwiach w domu, a Hafthor Bjornsonn przygotowując się do roli Góry w Grze o Tron specjalnie sprowadził z Polski wagon kolejowy na Islandię.

#heheszki #kolej #pociagi
janielubie - Największy złodupiec polskich kolei, pogromca słabeuszy, starców i siero...

źródło: comment_16443151544fTfxyKQK8j6kPVMH0GWfM.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 107
@ja_nie_lubie: Zawsze byłem obsrany tego mechanizmu aż w końcu trafiło na mnie bo wysiadała tylko jakaś dziewczyna i ja xD ale poczekałem do końca jak pociąg się zatrzyma i w sumie mega lekko się otworzyły te drzwi.
  • Odpowiedz
@ja_nie_lubie: jakiś czas temu jak wracałem #!$%@? pociągiem do domu o 3 w nocy to miałem schize czy otworze to gówno. Do tego jeszcze nikt nie wysiadał na moim przystanku, ale na szczęście okazało się, że nie są takie aż straszne do otworzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Hafthor Bjornsonn przygotowując się do roli Góry w Grze o Tron specjalnie sprowadził z Polski wagon kolejowy na Islandię.


@ja_nie_lubie: Ja wiem, że na Islandii nie ma kolei, ale po cholerę aż z Polski, skoro wagony standardu UIC-Y jeżdziły w 95% krajów w Europie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 82
@ja_nie_lubie: Zawsze mnie rozpierdzielalo jak się kobiety pchały szybko do drzwi tak z 15 minut przed dojazdem, a potem się siłują z tymi drzwiami xD No i oczywiście "Może Pan otworzyć?" xD
  • Odpowiedz
@ja_nie_lubie: doświadczenie podpowiada, że najgorzej jest próbować otworzyć je jak standardowe drzwi - powoli. Trzeba poczekać aż drzwi się "odbezpieczą" czyli jakieś 4 sekundy jak pociąg się zatrzyma całkowicie i #!$%@?ąć klamką na sam dół raz a porządnie
  • Odpowiedz