Wpis z mikrobloga

Jaką ashwagandę warto brać? Czytałem przeróżne opinie na temat supli z różnych firm i zastanawiam się czy faktycznie aż w takim stopniu różnią się jakością.
Wg https://examine.com/supplements/ashwagandha/ jest przebadana i powinna mieć wpływ na wiele aspektów. Jaka jest wasza opinia? Warto? Nie warto? Jak warto, to którą polecacie? Ta z KFD będzie ok?
#mikrokoksy
  • 11
@sentoxo: Ja nie brałem, ale w linku, który zamieściłem we wpisie możesz przeczytać, że faktycznie jest solidnie udokumentowanych kilka benefitów.

A number of studies suggest that it has anxiolytic (anti-anxiety) effects; studies are mostly supportive of a notable effect of ashwagandha for this purpose, and it seems to reduce cortisol levels. However, more research is needed before we can have a great deal of confidence in it or know the optimal
@pp93: brałem od now food, olimp, swansona. nie czuje kompletnie działania tego suplementu. Jedyny dziwny w sumie efekt to realne sny ale ostanio to w sumie i tego nie czułem. Dobre wysypianie to jak dobrze pamietam miałem po ZMA ale przestałem brac bo mi syfy wyskakiwały o_O
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pp93: brałem z kfd - realne sny. Teraz mam z activlab i zero snów a procent ten sam. Pierwsze doświadczenie miałem ze sportacademy jak jeszcze mało kto o tym suplemencie słyszał i w sumie oprócz wyrazistych snów nic więcej nie czułem. Z drugiej strony chyba jak sny realne to sen głęboki więc powinno jakoa działać ale wiadomo, że to są subtelne różnice.