Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#budowadomu #budujzwykopem #gaz
U was też PSG daje ciała i nie chce podpisac umowy?

Rok temu dostałem od nich dokumenty, z których jasno wynikało, że jak w drodze będzie gaz to podpiszą ze mną umowę.

Gaz będzie w maju a PSG leci w kulki i nie chcą podpisać umowy.

Jakieś pomysły co mogę w tej sytuacji zrobić?
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@01101010_01100001: co tak ostro zaraz. Grzecznie pytam a tu taki niesmaczny tekst.

Ale spieszę z odpowiedzą. W Polsce, gdzie wszyscy kombinują bo inaczej człowiek nie przetrwa miesiąca. ()

Jak nie ma opcji to zaczekam albo pójdę w pompę ciepła. Dupa mi na pewno nie zmarznie. :-)
  • Odpowiedz
@ehisedi: Kup pompę i zrób to szybko. Dwa tygodnie temu rozmawiałem z jednym dystrybutorem to już mówił, że ruch się zwiększył jak PSG przestało robić przyłącza. A to oznacza, że cena pomp pójdzie w górę, a ich dostępność spadnie.
  • Odpowiedz
Nie ma znaczenia. Był program z ludźmi chyba w polsacie i gość mówi że zaproponował że sam zapłaci za przyłącze ale mimo to się nie zgodzili.


@01101010_01100001: Jeden z Mirków mi pisał, że ogranicza ich prawo i inwestor nie może na własny koszt wykonać całości przyłączenia.

Gaz będzie w maju a PSG leci w kulki i nie chcą podpisać umowy.


@ehisedi: Tak jak Mirki piszą, jeśli do tej pory umowy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ATAT-2: w takim razie mam opcje czekania aż będzie możliwość podpisania umowy albo alternatywne opcje ogrzewania. Czyli pompę ciepła lub klimatyzator
  • Odpowiedz