Wpis z mikrobloga

High League wczoraj zjadło FAME jedną galą. Dopiero druga edycja a progres był po prostu gigantyczny!
Po pierwsze mega podobał mi się pomysł z zagranicznym konferansjerem. Gość był absolutnym strzałem w dziesiątkę. Na freakowej gali można było się poczuć przez chwilę jak na największych galach UFC.

Nie przypominam sobie na ten moment żadnej nudnej walki. HL o wiele bliżej do freaków niż FAME. Dużo cepów, mało profesjonalizmu. O walce wieczoru nawet nie ma co się rozpisywać, bo to był strzał w dziesiątkę. Ciekawe ile ppv zostało wykupionych z zagranicy. Pasha to żyła złota i legenda. Dzieciaki nie zrozumieją jaki to był i nadal jest fenomen nawet gdy najlepsze lata w CSie ma już za sobą. Na najbliższym fame na main evencie będzie bić się unbeksal i nitro... Upadek gali.

Dziewczyny - jeżeli Lexy jeszcze potrenuje to będzie z niej kosa a widać że jej się chce. Denis rozrabiaka się ośmieszył a cwaniak Zabielski wyszedł na bohatera. Diss też sobie u ludzi zapunktował. Walka karłów - super. Mini Majk mimo, że go nie lubię umie w bicie mocno. Malik załatwi mu jakiegoś znanego typa z zagranicy i będzie oglądalność. Posiadanie zawodników z Ekipy to kolejne zwycięstwo, bo to ogromne zasięgi u dzieci. Mają pas co było świetnym pomysłem, więc raczej będą się trzymać HL.

Całkiem zabawny koncert z helikopterem, brak tych przerywników jak na FAME, dużo dynamiki, walka za walką bez #!$%@?. Tylko te tiktoki były cringe i na następnej raczej ich już nie będzie.

Rozpara, gruby i biseks mają teraz niezły ból głowy. Stracą oglądalność jeżeli nadal będą brnąć w to gówno i odcinać się od korzeni. Muszą wrócić freaki i musi zmienić się cała organizacja. Wiele osób narzekało, że freak gale wyrastają jak grzyby po deszczu a dla mnie to idealna sytuacja, bo nic tak nie poprawia jakości i nie motywuje jak solidna konkurencja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#highleague #famemma
  • 26
@iPawen: Bo prawda jest taka, że takie pato gale jak były na początku nie wrócą już nigdy i niektórzy nie chcą się z tym pogodzić. Jeżeli ktoś ma organizować zajebiste widowisko za dużą kasę, to musi ją mieć od sponsorów. Nikt już nie będzie płacić za promo swojego logo przy Danielu Magicalu, rafatusie czy innych odpadach, bo to wizerunkowy strzał w kolano. Mi i tak podoba się to, że Malik na
@Kenneth66: Ja nie mówię o takiej patologii, jaka była na pierwszych galach Fame. Ostatnio było Fame 12, gdzie miałeś Jace z Tańculą w rzymskiej klatce. Cała ta karta nie ma podjazdu do tej jednej walki. Na 10'tce tak samo - nahype'owana walka Kasjo z Parkiem i tworzenie się uniwersum Murańskich. Nie oszukujmy się, HL nie ma tutaj podjazdu. Były 2 ciekawe walki, ale to za mało. Jesteś dla mnie Malikiem z
Stracą oglądalność jeżeli nadal będą brnąć w to gówno i odcinać się od korzeni

Bo prawda jest taka, że takie pato gale jak były na początku nie wrócą już nigdy i niektórzy nie chcą się z tym pogodzić.


@Kenneth66: czyi jak ma w końcu być twoim zdaniem?
@Meserole: Wyrównanie. Musi być część freak i część sportowa. Walka karłów? Check. Gruby konflikt i dymy? Alan Denis - Check. Mega walka wieczoru? - Check. Brak gówna między walkami - Check. Reszta walk też nie była zła i większość kończyła się przed czasem. Serio ciekawi mnie jak to wypadło na ppv i dlaczego tak bardzo HL ma w dupie restreamy. Może walka z nimi im się najzwyczajniej nie opłaca.
@Kenneth66: Ja nie mówię o tym jak sytuacja z nimi wygląda teraz, tylko jak wyglądała w dniu wydarzenia. Każdy wie, że Kasjo jest upośledzony i mocno odklejony, nie mówię o tym. Nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek we freakfightach była bardziej nahype'owana walka niż Kasjo vs Parke czy Jaca vs Tańcula. Chcesz mi powiedzieć, że wolisz oglądać Fagate z Lexy? Malik przeloguj się na główne konto.
@iPawen: Ale na FAME też większość walk na każdej gali to stypy z ludźmi z tiktoka czy kolegami z hotelu paradise od biseksa więc nie wiem o czym piszesz. Wolę oglądać Pashę i Owcę niż Kasjo i Parke. Zdecydowanie.
@Kenneth66: ale wyrównanie masz na fame od samego początku temat poruszany tutaj praktycznie co gala a walki nie ma bo jeżeli high league utrzyma poziom to prawdopodobnie będzie duopol czzego nam nie życzę
@Kenneth66: Na Fame jest zawsze co najmniej 4-5 ciekawych walk. Na HL 1 były 2 ciekawe, teraz też były 2 ciekawe. #!$%@?ć się, że biorą ludzi z jakichś reality show już od kilku gal nie można. Highleague ma nazwiska, ale robi w większości tragiczne zestawienia. Typowa gala z oskarkami z yt/ig.
No to ilu było "Oskarków" na tej gali? xD Konrad - Tarzan? Nie, Majk Jack? Oskarki? xD No nie. Dis Zony? Jeden z Twitcha a drugi najbardziej znienawidzony dawniej typ w internecie. Też nie. Czux Edzio? Edzio raper, Czuxa można zaliczyć do oskarka czyli jeden. Alan Denis? Zadyma więc nie. Dredziasty z tym Brudnopisem? Nie wiem kim sa więc niech będą. Trzy. Dziewczyny się nie liczą bo to dziewczyny. Owca Pasha też
@iPawen: +1
Wykopki szybko zapominają emocje z innych gal. Nie narzekam tak na wczorajszą, ale była co najwyżej poprawna, świetny main event to żadna zasługa HL a tylko i wyłącznie świetnych zawodników, i tak samo dobrze by wypadli nawet u Najmana. Fame potrafił zrobić z klauna Murańskiego typa na którego wszyscy czekali jak dostanie łomot w zespawanej na szybko klatce z całą otoczką. O ile grubas i biseks mnie irytują, to