Wpis z mikrobloga

w ogóle skąd M&M w tym wątku? W ogóle nie ma jak porównać twórczości Dostojewskiego (znakomicie zilustrowanej w memie wrzuconym przez opa) do tej książki.
cały świat się zachwycał tą książką ale ta książka to gowno i wyksztaceni ludzie którzy się nią zachwycali to debile bo wykopkowi się nie podobała. Wykopkowi z dupy który siedzi na swoim piździeszewie i nic w życiu nie osiągnął oprócz dązenia do przetrwania. To ma sens.


@TurboDynamo:

100% że te plusy są od ludzi, którzy nigdy nie mieli tej książki w ręku. Ktoś kto miał nie popierały by tej bezsensownej herezji.
@EvilToy pretensje miej do tych, którzy tę książkę polecają każdemu, prawie zawsze jest ona na listach typu 100 książek, które musisz znać itp

Według mnie to zdecydowanie nie jest książka dla każdego, a większość, którzy się nią zachwycają, to chyba dlatego, że hehe kot pije wutke heh

Ja z tej książki nic nie zrozumiałem, a nie zainteresowała mnie na tyle, żeby zagłębiać się w interpretacje. Mój komentarz to prowokacyjny żart oczywiście, ale
@SaintWykopek: "Biesy" Dostojewskiego to wspaniała książka. Pierwsze 200 stron wydaje się nudami, kolejne 300 stron jest mętne tak jak marksizm i ostatnie 100 stron to porażająca przepowiednia na temat tego, do czego doprowadzi komunizm.