Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tkwię od ponad 2 lat w związku. Dziewczyna jest piękna, pomocna "do rany przyłóż", dogadujemy się jak najlepsi przyjaciele, dba o mnie, jest empatyczna. Pod tymi względami jest dla mnie ideałem. Jest tylko jeden problem. Seks.
Przez pół roku związku było ok, seks prawie codziennie. Potem zaczęło się psuć. Ból głowy, brzucha, złe samopoczucie, brak ochoty i inne wymówki. Teraz uprawiamy seks maksymalnie 2 lub 3 razy w miesiącu. Starałem się rozmawiać o tym, że jest mi z tym źle, ale pomagało to tylko doraźnie. Za chwilę znów był powrót do tego samego. Nie widzę sensu ciągnąć ten związek dalej. Co ciekawe ona nie widzi żadnych problemów, ostatnio nawet chciała ze mną porozmawiać o wspólnej przyszłości. To skłoniło mnie do tej refleksji nad tym, że nie pasujemy do siebie a ja się męczę z nią.
Chciałem się tylko wyżalić. Nie nie ma bolca na boku.

#seks #zwiazki #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61fe406c9697773b03ed2f54
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 34
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: głupi jesteś skoro przeszkadza ci rzadszy seks. W życiu nie zawsze są idealne warunki do codziennego bzykania. Jak zajdzie w ciążę i będzie bliżej porodu i tuż po to będziesz musiał o wiele dłużej wytrzymać bez seksu.
Skoro jest ideałem pod innymi względami to ja doceniaj.
  • Odpowiedz
@costusmierdzi: Nie jest głupi. Nie ma sensu tkwić w związku, w którym jest niedopasowanie seksualne. To rodzi frustracje i problemy, które rzutują na pozostałe aspekty życia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: głupi jesteś skoro przeszkadza ci rzadszy seks. W życiu nie zawsze są idealne warunki do codziennego bzykania. Jak zajdzie w ciążę i będzie bliżej porodu i tuż po to będziesz musiał o wiele dłużej wytrzymać bez seksu.

Skoro jest ideałem pod innymi względami to ja doceniaj.

@costusmierdzi:

@AnonimoweMirkoWyznania: zdradzę ci sekret: kobiety nie czuja ze potrzebują non stop uprawiać seks

@bafficze:

XDD ok

@AnonimoweMirkoWyznania: jesteście niedopasowani
  • Odpowiedz
a mężczyźni nie potrzebują takich kobiet!


@problemat: i vice versa... js bym nie była w stanie się zmuszać do częstego sexu ale na szczęście pod tym względem się dobrze dobraliśmy z mężem.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: A próbujesz ją - jak to mówi Pan Janusz - troche gwałcić?
Podejdź do niej w dzień w jakiejś nieoczywistej sytuacji np. gdy będzie gotować obiad i zacznij się do niej dobierać. Sciągnij jej spodnie i zrob jej dobrze, unikaj całowania w usta dopuki sama nie będzie Cie próbowała pocałować. Potem ją przeleć.

Daj znać jak potem będzie sie zachowywać, może jej po prostu nie kręci ten sam sex za
  • Odpowiedz