Wpis z mikrobloga

@r__k: pytanie czy o coś ciężkiego chodzi to da się znaleźć nie niszczące znaleźć... chćby jakiś dummik. Czy o fakturę kamienia... też od biedy jakiś róg, poroże czy korzeń. Tylko wtedy to będzie lżejsze. Natomiast sądzę że połączenie tych rzeczy będzie mimo wszystko niszczyło zęby. Psy sobie je ścierają od brudnych piłek nawet :p
Natomiast kawałki poroża mogą być naprawdę wielkie. Tylko nie te pierwsze lepsze dostępne w sklepach. Znajoma ma
Pobierz mikaliq - @r__k: pytanie czy o coś ciężkiego chodzi to da się znaleźć nie niszczące z...
źródło: comment_1644065849kOGdztgGVviR8v3wSospNp.jpg
@mikaliq: ja potrzebuję czegoś w roli "smoczka" na spacerach, na razie tę rolę pełnią kamienie, już jakiś czas było dobrze i nic nie potrzebował, ale od jakiegoś czasu mamy mały regres...
Właśnie szukam różnych pomysłów, żeby testować różne faktury i ciężary. Wiem, że ścierają zęby nawet na piłkach, ale jak czasem zgrzytnie mu ząb na kamieniu to aż mnie wzdryga xD
@r__k: a ipowskie kliny testowałaś? One wyglądają na twarde. Albo takie poduszki. Są z różnych tekstur. Z juty, ze skóry, z materiału ringowego ,chyba też z węża strażackiego widziałam.
W końcu to owczar ¯\_(ツ)_/¯
Są dość lekkie, przynajmniej te poduszki, które mam (bo kliny to tylko z daleka raz widziałam). Ale może na zamówienie by wypełnili Ci czymś cięższym.
@mikaliq: właśnie na innej grupie polecili mi dummiki, co można je wypełniać różnymi rzeczami. Znajoma taki kupowała, jak chciała nauczyć psa zabawy i ładowała tam mięso do środka xD Więc chyba też pójdę w tę stronę i będę eksperymentować z materiałem i wypełnieniem dodatkowo :D
@r__k: o ile nie jest typem niszczyciela i nie rozszarpuję zabawek to może się sprawdzić. Sama mam taki. Bo to jak jest wypełniony mięchem to jest najcenniejszą zabawką mojej suki. Tylko trochę się mi złużył, ale ja się nim szaprałam, rzucałam itp. Kupiłam drugi i już bardziej uważam xD
Takie całkiem tanie i całkiem solidne (jak się nimi nie szarpie ;) są na zooplusie.
@mikaliq: czasem rozszarpuje, czasem nie... nie jestem w stanie znaleźć wspólnego mianownika między tym, co niszczy, co nosi, a co go w ogóle nie interesuje xD
O, to może zrobię jakiś przegląd zooplusowych zabawek też, dzięki