Wpis z mikrobloga

predzej spedze pol dnia na gotowaniu jakiegos wlasnego gowno posilku niz bede kelnerom dokumenty pokazywal


@Niegodnik: czyli zagranicę na wakacje też nie pojedziesz bo masz zasady czy zasady zasadami ale #!$%@? bez urlopu?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Trzeba być niezłym frustratem by wypominać komuś powody dla których się zaszczepił. Niezły z ciebie lewak.

@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol:

A niby dlaczego? JEDYNY powód, dla którego powinniśmy brać szczepionki to powód zdrowotny. Każdy inny jest całkowitym wypaczeniem idei szczepień.
A niby dlaczego?


@Krupier: Bo wchodzenie kogoś w czyjąś sferę prywatną jest idiotyczne.

JEDYNY powód, dla którego powinniśmy brać szczepionki to powód zdrowotny.


@Krupier: Są ludzie którzy zaszczepili się by móc jechać na wakację i nie widzę w tym nic złego jeśli nie byli zmuszani i była to ich decyzja. A z tego co się orientuje to nikt z wiertarką nie stoi przy kolanie i nie każe się szczepić.

Każdy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: ale nikt by nie wchodził w ich życie gdyby nikt też nie wchodził w życie ludzi, którzy się szczepić w ogóle nie chcą. Szczepienie się tylko dlatego by móc robić coś, co do tej pory robiło się bez szczepienia jest czymś złym bo uleganie temu pokazuje rządom, że "zobaczcie, możecie na mnie nakładać nowe ograniczenia, ale jak mi dacie moje życie z powrotem to zrobię co tylko zechcecie".
ale nikt by nie wchodził w ich życie gdyby nikt też nie wchodził w życie ludzi,


@Krupier: To, że kto inny zachowuje się nieodpowiednio to nie legitymizuje zachowywania się nieodpowiednio. "Pse pani robię tak bo inni też tak robią" to się tłumaczą małe dzieci w przedszkolu.

Szczepienie się tylko dlatego by móc robić coś, co do tej pory robiło się bez szczepienia jest czymś złym


@Krupier: Jeśli ktoś chce się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: to w tym złego, że tak jak napisałem, pokazuje rządom, że mogą robić wszystko w ograniczaniu praw obywatelskich bo i tak grzeczny człowiek się na to zgodzi byle tylko mógł znowu zjeść tego schabowego w lokalu.

Szczepienie ma jedno jedyne zadanie - chronić zdrowie. Nic innego nie może być motywacją do szczepienia, a każde "emocjonalne generowanie zapotrzebowania na szczepionkę, takie coś, że muszę to mieć" jest patologią.