Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka,ze wzieliscie tą szczepionke nie ze względów zdrowotnych a tylko aby iść do kina itp. Bo jesteście bez godnosci i to był wasz jedyny powód w 90%. Nie moge isc do kina? zaszczepie sie to i tak tylko 2 dawki, nie wpuszczą mnie do restaruacji? zaszczepie sie aby mieć spokój. żal mi was.
#koronawirus
  • 37
  • Odpowiedz
@mamajasia12: no i sie mylisz. bo nawet bedac zaszczepionym do knajpy, ktora wymaga certyfikatow czy innych gowien nie wejde chocby bylo za darmo. predzej spedze pol dnia na gotowaniu jakiegos wlasnego gowno posilku niz bede kelnerom dokumenty pokazywal
  • Odpowiedz
  • 0
@mamajasia12 ok, rozumiem Twoje podejście. Ale czy tak naprawdę to, że nie jesteś zaszczepiony w jakiś osób ogranicza Ci dostęp do restauracji czy innych "wygód życia"? Bo szczerze mówiąc poza podróżami zagranicznymi paszport covidowy do niczego mi się nie przydał
  • Odpowiedz
@mamajasia12: Dzisiaj się zaszczepiłem trzecią dawką tylko i wyłącznie aby pojechać na narty do Austrii.
W roku można pojechać tylko raz, a przez całe swoje życie masz ograniczoną ilość okazji.
Nawet jeśli płyn Pfilzera powoduje dziwne efekty i bezpłodność, to niewiele pogarsza.
  • Odpowiedz
@mamajasia12: sto procent prawdy, w UK to większość właśnie w ten sposób właśnie młodzież sie wyrażała. Chcą iść wreszcie do klubu, baru. Co poniektórzy mówili o moliwosci podróży i latania po świecie. Now przestane Sie śmiać jak efekty uboczne zaczną działać na tych durni.
  • Odpowiedz
@mamajasia12: W Polsce nigdy nie była potrzebna szczepionka by pójść do kina czy restauracji xD

Nigdy nie było sytuacji ze wyłączność maja osoby zaszczepione No ale ok

2/10 bo jednak odpisałem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mamajasia12: Brałem obie na początku, gdyż pomagają łagodniej przejść covid a nie ma żadnego ryzyka w ich braniu.
Nie zamierzam i nigdy nie pokazywałem QR ze szczepienia w Polsce. Jedynie przydał się na granicy by nie mieć automatycznie kwarantanny na 14 dni za brak.

Trzecią dawkę wezmę pewnie już tylko z powodu możliwości podróży gdy obecne dwie stracą ważność. Po takim czasie pewnie miałem covid bez objawów więc mój organizm
  • Odpowiedz