Wpis z mikrobloga

Manchester United jest jak utracone dzieciństwo. Patrzysz i wiesz, że to już nigdy nie wróci. Najgorsze jest to, że najlepsze lata tego klubu w XXI wieku przypadały właśnie na moje dzieciństwo/lata nastoletnie. Czuję #nostalgia mocno i tęsknie za moim kochanym Manchesterem ()

Tęsknie za tymi piłkarzami z jajami, którzy gryźli trawę. Tęsknię za trenerem idealistą i pasjonatem. Tęsknię za piłką bez mediów społecznościowych i polityki. Tęsknię za wychowankami, którzy daliby się pokroić za więcej minut dla United. Tęsknię za magią tego stadionu, która już dawno przepadła. To już nie jest Teatr Marzeń. Nie ma tej atmosfery, nie ma tych emocji, to wszystko już przeminęło.

Może John O'Shea, Wes Brown, Darren Fletcher to nie byli jacyś artyści futbolu, ale jak ich porównać do tych naszych leszczy z akademii w postaci Lingarda,Rashforda czy aresztowanego Greenwooda, to zjadali ich na śniadanie profesjonalizmem. Chciałbym dziś w kadrze United takich piłkarzy.

#united #zalesie #mecz #premierleague
Pobierz S.....y - Manchester United jest jak utracone dzieciństwo. Patrzysz i wiesz, że to ju...
źródło: comment_1644017241LkTRbqTzCp7xDjJEbDIi4Z.jpg
  • 15
@Sok_Mandarynkowy Dawniej piłkarze United począwszy od "Class of 92" jako całość stanowili zwartą grupę nakierowanych na sukces piłkarzy, mogło im brakować umiejętności ale zawsze jeździli na tyłkach byleby wygrać.

Ferguson ostro tępił wszelkich których etyka pracy pozostawiała wiele do życzenia.

Obecne United to grupa piłkarzy niedojrzałych emocjonalnie i przekonanych o byciu królami świata, w czym królują młodzi angielscy piłkarze. Cristiano Ronaldo jest przeambitny ale choćby z racji wieku i trudności ligi sam
@Sok_Mandarynkowy: miałem nadzieję, że wróci ronaldo i jakby czas się cofnie i dla mnie i dla man utd no ale niestety nie pyklo x2.

Dodatkowo dzisiejsze czasy produkują piłkarzy celebrytow, a nie piłkarzy zawodowców. Man utd jest tego przykładem, kiedyś Piłkarz grał dla kibica jak aktor w teatrze, green Street hooligans, emocje. Dziś liczy się kontrakt, wszystko na pokaz. Mało jest piłkarzy którzy są sportowcami z prawdziwego zdarzenia: cr7, lewy, kroos,
@Tymczas0wy

Jap Stam, Roy Keane i można iść na wojnę.

Do tego shmeihel na bramce, scholes i giggs w po pomocy i z żadną drużyna ich nie pomylisz...

Ehh...Tyle charakteru co na tym foto to teraz w całym Premier League trzeba szukać