Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bigger: otóż normalnie z pilota, awaryjnie z przycisku który jest w jakimś dziwnym miejscu w kokpicie, ale nie pamiętam. Podłokietnik, albo któryś schowek
  • Odpowiedz
@Chemical_Brother: Miałem to sie wypowiem - 166 pod wzgledem jakosci wnetrza znacznie lepiej niż 156, fotele to poezja. W bezpośrednim porównaniu z zadbanym e39 to spasowanie jednak na plus dla e39, jednak komfort foteli zdecydowanie alfa. Sentyment jest, zwłaszcza do busso. Czy bym kupił ponownie? Nie, brakowało mi dwóch cylindrów i tył napedu, co otrzymałem w e39 i w finalnym rozrachunku e39 wychodziło lepiej. Alfa to po prostu alfa, ogromny
  • Odpowiedz
@Chemical_Brother: Był prototyp poliftowej 166 z silnikiem 4,8 biturbo z maserati i rwd lub wlasnie awd na torsenie, nie pamietam dokładnie. Wiem że jeden rusek buduje takie cudo i sledzilem jego poczynania na ig, gdzieś pewnie można jeszcze go znaleźć. A co do samego awd w 166 to nawet w Polsce przekładali z 159, rozstaw pasowal idealnie, są na yt filmiki jak to działa. FWD w tym aucie to najwiekszy
  • Odpowiedz
@bigger Taaa :-D Kuzyn sobie niedawno kupił i poprzedni właściciel dorobił otwieranie w znaczku Alfy z tyłu z jakiegoś innego modelu. W ogóle, w tym samochodzie nie ma w ogóle cupholderow. No ale popatrzeć na to miło ;-)
  • Odpowiedz
@bigger: brak cupholderow można łatwo wyjaśnić. Auto jest z Włoch a jak chcesz się czegoś napić to jedziesz do kawiarni na espresso a nie pić w aucie jak zwierzęta ( ͡° ͜ʖ ͡°) xD
  • Odpowiedz
@bazylo: No dokladnie. Czego nie rozumiesz?

Jak zapytalem o dywaniki gumowe to dostalem odpowiedz, ze dywany (!) w Alfie sa z jakis cipek mlodych merynosow i klasc na to gume to zbrodnia i powinni za to dowod zabierac.

A jak chce dywaniki gume to pastucha mam kupic.

Mam straszna beke z psychofanow Alfy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@bigger: Cup holderów nie ma ponieważ Włosi nie mają w zwyczaju jeść, ani pić w aucie. Wlew płynu do spryskiwaczy jest w p-------m miejscu, to prawda xd
Bagażnik się otwierało z pilota, a awaryjnie ze schowka.
  • Odpowiedz
Cup holderów nie ma ponieważ Włosi nie mają w zwyczaju jeść, ani pić w aucie.


@Mephistoph: oooo.. te fikoleczki o ktorych mowilem. Ilu znasz Wlochow ktorzy nie maja tego w zwyczaju?

Zreszta idac ta loigika to wloskie auta nie powinny miec cup holderow co jest oczywsita bzdura. Bo normalne
  • Odpowiedz