Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki jak radzicie sobie z rozstaniami?
Jak unikacie wejścia w inny związek?

Leci drugi miesiąc a ja mam lepsze i gorsze chwilę. Obejrzałem chyba większość miłosnych komedii. Jak znacie coś ciekawego to polećcie :)

W tygodniu jest luzik bo robota obowiązki itd. Przychodzi weekend a ja już czuje że ze będę się źle czuł. Aż się zastanawiam czy nie iść na weekend do roboty. Weekendy spędzałem z drugą połówką. Zawsze coś gotowałem. Robiliśmy jakiś wypad albo najzwyczajniej w świecie leżeliśmy w łóżku i gapiliśmy się na tv przytuleni. Brakuje mi seksu ale chyba bardziej czułości i przytulania.

Mam kumpele z którą nie rozmawiałem chyba ze dwa albo trzy lata. Od zawsze jak o niej myślę to mi się ciepło robi. To jest mój typ. Mała czarna filigranowa. W maju jeszcze z kimś była ale teraz jest wolna bo zdjęć nie ma. Wracałem raz z pracy i się zobaczyliśmy. Ona jest z innego miasta i przyjechała do kuzynki. Jak ja zobaczyłem to od razu pomachałem i do niej podbiegłem. Staliśmy tak i rozmawialiśmy 30 minut o głupotach. Widziałem i czułem że jest jej dobrze i chciała by więcej ale byłem wtedy w związku a ja jestem wierny jak głupi pies i to mnie zgubiło...
Coraz częściej się zastanawiam czy po prostu do niej nie podbić. Niestety ona tak samo jak ja ma 30 lat i się nie udziela na fb więc nawet nie ma o co zagadać :/ Bez powodu tak głupio pisać.

No i druga kwestia tindera. Myślę czy nie założyć bo może ja tam znajdę a jak nie to może spotkam kogoś innego :/.
Ciągle mam nadzieję że jak wyjdę z pracy, domu na zakupy to ją spotkam. Nie wiem co się ze mną dzieje. Wiem że będzie mi z nią dobrze ale boję się że jej nie będzie i będę ją zawodził :/ To się nazywa przegryw.

#zwiazki #rozstania #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #seks #przytulanie #milosc #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61fd086371b2a17bc6d2aba1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 7
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Dobrze się czujesz? Skoro się znacie, ostatnio gadaliście bez problemu 30 min, to odezwij się do niej co tam jak tam, że dawno nie gadaliście, fajnie się Wam rozmawiało i chciałbyś odnowić kontakt, zaproponuj spotkanie. Jak Cię lubi to Ci w tym pomoże. A jeżeli jej przeszło to też się dowiesz. W chwila moment sytuacja będzie rozwiązana.
  • Odpowiedz